2021 Saç Trendlerini Dyson ile Yakalayın

Son yıllarda moda dünyası, kıyafetler ve aksesuarların yanı sıra saç trendleriyle de adından söz ettiriyor. Özellikle podyumlarda, ünlü saç tasarımcıların elinden çıkan modeller dikkat çekiyor ve yıl boyunca kadınlar tarafından uygulanıyor. Sezon modasına uygun kıyafet ve aksesuarlarınızı aldıysanız, saçlarınızdaki değişime hazırsınız demektir.

Saç sağlığını önemseyen Dyson, Dyson Airwrap saç şekillendirici, Dyson Coralle saç düzleştirici ve Dyson Supersonic saç kurutma makinesiyle saçların doğal ve sağlıklı bir stile kavuşmasını sağlıyor. Ünlü saç tasarımcıları ve Dyson stilistleri sezonun öne çıkan modellerini ve bu modelleri sağlıklı şekilde uygulamaya dair tüyolarını paylaştı.

2021 Saç Trendlerini Dyson ile Yakalayın

Maskelerle Ortaya Çıkan Yeni Stiller

Jawara Wauchope

Maskeler artık günlük hayatımızın bir parçası ve bu, insanların saçtaki yaratıcılıklarını sergilemeleri için ideal bir platform oluşturuyor. Karantina sırasında saçlarını şekillendirmenin yeni yollarını öğrenmeye çalışan pek çok insan gördük ve 2021'e girerken, içinde yaşadığımız dünya bir yıl önce hayal edebileceğimizden çok daha farklı görünecek. Bu sene maske kullanımından etkilenen bazı inanılmaz saç görünümleri göreceğiz.

Dyson Airwrap saç şekillendirici, tek bir ürünle çok fazla model uygulayabilme olasılığı sunarak, kişilerin her gün nasıl hissettiklerine bağlı olarak stillerini değiştirmelerine yardımcı oluyor. Saçta hacimli bukleler ve doğal dalgalar yaratmaktan, yüzü çerçeveleyecek modellere kadar... Saç söz konusu olduğunda maskelerin bizi kısıtlaması gerekmiyor. Bu yüzden saçlarımızın genel tarzımızı değiştirebileceğini ve yenileyeceğini görmekten heyecan duyuyoruz.

BİZE ULAŞIN