Eva Mendes'in renkli dünyası

Eva Mendes'in renkli dünyası

Cosmopolitan/Nüket Kantürk

Eva Mendes, dünyanın en seksi kadınları arasında en üst sıralarda yer alıyor. Onu asıl çekici yapan tarafıysa sempatikliği ve güler yüzü. Disiplinli ve yoğun çalışması sayesinde kısa sürede Hollywood dünyasında kendine sağlam bir yer edinen Latin güzel, hem iş hem de aşk hayatıyla ilgili sorularımıza samimiyetle cevap veriyor. İçtenliği karşısında ona olan hayranlığımız da ikiye katlanıyor.

Sabah saat 10’da Los Angeles’taki Milk Stüdyoları’ndayız. Ekibimizin erkekleri, dünyanın en seksi kadınlarından biri
platoya gelmeden önce gerginler. Biz kadınlar ise bu “öldüren cazibe”nin tehlikesiz olduğunu biliyoruz ve saçının bir teline bile dokunabilmek için can atıyoruz. Erkeklerin ona neden aşık olduğunu anlamak zor değil.

Eva Mendes’e (1974, Miami doğumlu) aşık olmak için birkaç dakika yeterli. Küba asıllı güzeller güzeli aktris, içimizi ısıtan gülümsemesiyle, ellerimizi sıkıp hepimize güzel şeyler söylüyor. Keira Knightley ve Sam Worthington’la beraber rol aldığı Son Gece (LastNight) filminin galasındaydı ve Thierry Mugler’in “Angel” isimli parfümünün yeni yüzü oldu. Üreticisi kadar kendisi de projenin bir parçası. 10 yıldan fazla süredir aşkına sadık. Vücudunun inanılmazlığına da değinmeden geçemeyiz. Sonuç olarak o hayata
gülen gözlerle bakıyor ve etrafına pozitif enerji saçıyor.

BİZE ULAŞIN