Zamanın Ötesinde: Kérastase Yeni Chronologiste

Kérastase yaş almanın saç ve saç derisi üzerindeki etkileri inceledi ve zamanın saç üzerindeki 6 olumsuz etkisini tespit etti. Saç ve saç derisi görünümünü yenileyerek, gençliğini saça geri kazandıran Chronologiste serisiyle de, ileri teknoloji ile duyuları harekete geçiren formülünü bir araya getirdi.

Zamanın Ötesinde: Kérastase Yeni Chronologiste

Kérastase, saç ve saç derisi görünümünü yenileyerek, gençliğini saça geri kazandıran Chronologiste serisinde, ileri teknoloji ile duyuları harekete geçiren formülünü bir araya getiriyor. Her bir ürün, Hyalüronik Asit, E vitamini ve Abyysine gibi gençleştirici etkili formüller içeriyor.

Serinin çay gülü, şakayık, manolya gibi taze çiçek notalarıyla geliştirilmiş formülü ise tüm bu deneyimi daha güçlü ve cezbedici bir hale getiriyor. Yeni Chronologiste serisi içerisinde, bir arındırıcı ve gençleştirici Pre-Cleanse Régénérant arındırma öncesi ön bakım, bir temizleyici ve yenileyici etkili Bain Régénérant şampuan, bir tedavi etkili Masque Intense Régénérant maske, bir harekete geçirici Serum Universel saç serumu, bir ısı için koruyucu Thermique Régénérant krem, bir de ritüeli tamamlamak için hazırlanmış Huile De Parfum koku olmak üzere toplam 6 ürün yer alıyor. Chronologiste ritüelleri uygulandıktan sonra, anında ve zaman geçtikçe saçı koruyup, yeniliyor ve bunun sonucunda saç en sağlıklı ve genç haline ulaşıyor.

BİZE ULAŞIN