[Alt-Text]

Formula 1'in şampiyon pilotları ve kadınları

Formula 1'in şampiyon pilotları ve kadınları

Formula 1 yeni sezonda grid'de tam beş dünya şampiyonu ile start alacak. Efsanevi Michael Schumacher, çifte dünya şampiyonu Fernando Alonso, Mclaren Mercedes'in İngiliz pilotları Lewis Hamilton-Jenson Button ve pistlerin en genç dünya şampiyonu altın çocuk Sebastian Vettel...

Peki şampiyonların özel hayatlarında en büyük destekçileri kim? Bu sorunun cevabı çok basit. Elbette hayatlarındaki kadınlar. Birçoğu padok'a onlarla birlikte gelir. Hem de el ele, göz göze.

ERKEKLERİ KADAR ÜNLÜLER

Kıyafetleri, saçları, başları, tavırları göz alıcıdır. Yarışa değil sanki gece kulübünde eğlenmeye gelmiş gibi salınırlar. Basının ilgi odağındadırlar. Kimi esmer, kimi sarışın, kimi pop yıldızı, kimi manken. Bu nedenle kameralara, üzerlerinde patlayan fotoğraf makinelerinin flaşlarına alışkındırlar. Profosyonelce poz verir, popülerliğin tadını çıkarırlar. Sıra eşlerine, sevgililerine geldiğinde onları start'a anlamlı bir öpücükle uğurlar, yarış sırasında ise takım garajında adrenalin dolu dakikalarda hop oturup hop kalkarlar. Damalı bayrak sallandıktan sonra takar koluna pilotunu, pisti birlikte terk ederler.

YELDA ZÜBEYDE CANCI/ SABAH

BİZE ULAŞIN