Game of Thrones sezon finalinde öğrendiğimiz 18 şey

Game of Thrones sezon finalinde öğrendiğimiz 18 şey

DİKKAT: Game of Thrones "Kış Rüzgarları" bölümü ile ilgili bilgi içerir.

Altıncı sezon bomba gibi bir finalle sona erdi. (Gerçek bir bomba.) Cersei'nin planının ne olduğunu ve Jon Snow'un geçmişi hakkında büyük bir ipucu elde ettiğimiz bu bölümden sonra 7. sezonu heyecanla bekliyoruz. O zamana kadar bu bölümde neler olduğuna bir göz atalım.

1. Loras Tyrell bir Sparrow oldu. Loras'ın suçlarını itiraf etmesinden sonra Yüce Serçe ona merhamet ediyor. Loras'ın son isteği ise hayatını ve inancını Yediler'in İnancı'na adamak oldu.

2. Cersei Kralın Şehri'ni yerle bir etti. Cersei Çılgın Kral'dan ilham alarak herkesi ve herşeyi ateşe verdi. Mountain'a Tommen'e göz kulak olma emrini verdikten sonra Loras'ın mahkemesinin devam ettiği salonun zindanlarında ise çocuk ajanlarından yardım aldı. Büyük Üstat Pycelle'i Qyburn'ün laboratuarına götüren çocuklar daha sonra Qyburn'ün emriyle onu öldürüyor. Bundan sonra ise Margery, Loras ve Mace Tyrell ile birlikte yüzlerce insanı korkunç bir ölümle kül ediyor. Cersei Kızıl Hane'den tüm olan biteni izliyor, şarabından bir yudum alıp gülümsüyor.

BİZE ULAŞIN