Nicole altın çağda

Nicole altın çağda

Bazaar / Fotoğraflar: Alexi Lubormiski

Nicole Kidman ile ilk tanışmamızı çok iyi hatırlıyorum. 2005 yılıydı ve Altın Küre Ödülleri partisindeydik. Bizimkine tipik bir Hollywood hikayesi diyebiliriz aslında; menajerimiz aynı kişiydi. O gün, orada anne ve babası ile birlikte bulunan, o uzun boylu, güzel kadının büyüsüne kapılmıştım. O kadar zarifti ki...

Benim romantik komedi filmlerimden birini izlemiş; hiç tereddüt etmeden bana çok kibar iltifatlar etti. Onu hemen sevmiştim.

Yıllar içinde çok karşılaştık, hep haberleştik. Ama bizi Just Go With It adlı komedi filmi için Hawaii’de bir araya getiren Adam Sandler oldu. Artık onunla çok yakın iki dost olduğumuzu düşünüyorum ve hula hoop çevirmenin başka hiç kimseyle o kadar zevkli olacağını sanmıyorum!

Jennifer Aniston: Tanrım, Rabbit Hole şlmini izledim. şimdi kendini neden Hawaii’ye, Adam Sandler’ın kollarına attığını daha iyi anlıyorum. Ben yapamazdım... Bir çocuğun ölümünü anlatan bir şlmde anne rolünü oynamayı nasıl becerdin? Gerçekten merak ediyorum, nasıl yaptın?

 

Nicole Kidman: Bilmiyorum. Filmde rol alacağım kesinleşince çok korkmaya başladım. Ama ben genelde her şeyle böyle ilişki kuran biriyim. İstiyorum, elde ediyorum, sonra istemiyorum. Hayatım boyunca bütün aldığım işlerde bunu yaşadım. Ve evet, bu ağır rolün ardından Maui’ye gitmek benim için gerçekten rahatlatıcı oldu.

JA: Rol aldığın şlmlere bakıyorum da, adeta “Nasıl oyuncu olunur?” sorusunun cevabı gibisin. Canlandırdığın bütün bu inanılmaz roller bir yana, çok da eğlenceli ve esprili bir insansın.

NK: Bana bunu hep söylüyorsun ve ben de hep, “Acaba gerçekten komik miyim?” diye kendimi sorguluyorum. Çünkü bana hiç komedi şlmi teklif edilmedi! Hep Rabbit Hole gibi senaryolar geldi. Ama yıllar önce Adam Sandler’la Saturday Night Live için bir skeç yaptığımızı hatırlıyorum. O zaman bana, “Seni bir gün komedi şlminde oynatmak isterim,” demişti.

BİZE ULAŞIN