Hayatın her anını seksi yaşamanın 30 yolu

Hayatın her anını seksi yaşamanın 30 yolu

Cosmopolitan

Günlük hayatta da ekstra çaba sarf etmeden ufak dokunuşlarla seksi olmak mümkün. Belki de siz, “Benim için kesinlikle imkansız, rahatlığımdan ödün veremem” diyorsunuz. Oysa bu hiç de düşündüğünüz kadar zor değil. İşte sizi daha seksi, hayatınızı da çok eğlenceli kılacak küçük öneriler...

1 O kısacık, o minicik siyah dantel tulumu kim bilir ne zamandır özel bir olay için saklıyorsunuz (Örneğin sevgilinize striptiz yapacağınız bir yıldönümü). Hayır, artık daha fazla beklemenize gerek yok! Şimdi gidin, onu o çekmeceden çıkarın ve üzerinize geçirin. Sonra isterseniz, yerleri süpürün, isterseniz çiçekleri sulayın ya da sadece DVD seyredin. Kendinizi eski pijamalarınızın içindekinden çok daha seksi hissedeceğiniz kesin.

2 Baharatlı yemekler hazırlayın ve özel misafirinize şu soruları sorun: “Afrodizyakların etkisine inanır mısın”, “Zencefilin faydalarını biliyor musun” ya da “Köri en fazla hangi etlere yakışıyor?” Bu güzel yemeğin ve sonrasının çok lezzetli olacağı kesin.

3 Sevdiğiniz film sahnelerini bir de o muhteşem müzikleri olmadan düşünün; hiç de o kadar etkileyici olmazlardı, değil mi? Evet, her filmin bir müziği var da bizim neden yok? Doğru parçaları seçerek hayatınızı güzel bir filme dönüştürebilirsiniz: Cazibenizi artırmak için caz, ortamı ateşlendirmek için yavaş, romantik melodiler, seyahatlerinizi unutulmaz kılmak için egzotik melodiler… Kombinasyonları dilediğiniz kadar uzatabilir ve ayın her gününü birbirinden farklı kılmak için 30 parçalık, güzel bir liste hazırlayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN