Galatasaray'ın yengesi: Yolanthe Sneijder

Galatasaray'ın yengesi: Yolanthe Sneijder

ŞamdanPlus

Sempatik, güleryüzlü ve samimi... Dünyaca ünlü futbol yıldızı Wesley Sneijder’ın esi Yolanthe Cabau, ülkemize ayak bastığı andan beri herkesin gönlünde taht kurdu. Galatasaraylı taraftarların “Yenge” diyerek bağırlarına bastıkları ünlü model ve oyuncu, simdi de kendi adını verdiği ‘YC Jewels’ markasının takı koleksiyonu ile gündemde. 21 Mayıs’tan itibaren Türkiye’de yalnızca lidyana.com’da satılacak takılar zarif ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. YC jewels koleksiyonunun tamamı Yolanthe Cabau’nun el emeği ile tasarlanmış. Koleksiyonun her parçası Yolanthe Cabau’nun yaratıcılığını ve estetik görüşünü yansıtıyor.

Modellik kariyeriniz nasıl başladı?

Annem ve beş kardeşimle birlikte ݝbiza’dan Hollanda’ya taşındığımız dönemde modelliğe başladım. O yaşlardayken hem oyuncu hem de model olmak istiyordum. Annem de ısrarlarıma dayanamayarak beni bir cast ajansına kaydettirdi. Çocuk giyim markalarında ve reklamlarda rol aldım. Daha sonra ergenlik yıllarıma girdiğimde de yine reklam ve çekimlerde rol almaya devam ettim. 16 yaşında kendi ülkem olan Hollanda’da ünlü bir oyuncu, model ve sunucu olmuştum.

Modellik kariyerinizde özellikle o dönemde begendiginiz idol isimler var mıydı?

Birçok modeli çok beğeniyordum ama en çok beğendiğim ve en özel bulduğum isim kesinlikle Kate Moss’tu. Onu hep çok beğendim ve hala da beğenirim.

2009 yılında Wesley Sneijder ile tanıştınız, onunla tanışmadan önce futbola bir ilginiz var mıydı, onun maçlarını takip eder miydiniz?

Maçlarını izlemezdim ama onu tabii ki tanırdım çünkü milli bir futbolcu olduğu için özellikle ülke maçlarında her oynadığında ben de onu izliyordum. Özellikle Dünya Kupası ve Avrupa Kupası maçlarını ilgiyle izlemiştim. Birlikte olmaya başladıktan sonra hiçbir maçını kaçırmadım tabii ki.

BİZE ULAŞIN