En gözde bekarlar

En gözde bekarlar

Cosmopolitan/ Elif Öksüz

Dergilerde veya gazetelerde sevgilileriyle elele fotoğraflarına rastladığımız ve “Onun yerinde ben olmalıydım” diye iç geçirdiğimiz yakışıklı ünlüler patır patır bekarlar topluluğuna geri dönüş yapıyor. Ünlülerin dünyası bizimkinden hızlı değiştiği için, dergimiz baskıya girerken yeni sevgililileri olur mu ya da eskisine geri dönerler mi bilemiyoruz ama an itibariyle en gözde bekarlardan olduklarını söyleyebiliriz.

Bazı isimler var ki, duyduğumuz anda gözümüzün önüne sevgilileriyle olan fotoğrafları geliyor. Bazılarını birbirlerine çok yakıştırıp ilişkilerine imreniyoruz, bazılarının ise birbirlerinden çok farklı olduğunu düşünüp uzun yıllar boyunca birlikte olmalarına şaşıp kalıyoruz. Ama sonra gün geliyor, ilişkileri birdenbire bitiyor. Onlar, tanıdığımız diğer normal insanlar gibi sadece birbirinden ayrı yollara gitmekle kalmıyor, ayrılmaları ile ilgili bildiri yayınlıyor ya da temsilcilerinin basına ve kamuoyuna açıklama yapmasını sağlıyorlar. Bize ise ilişkilerinin bitmesi bu kadar ses getiren ve bekar erkekler arasına yeni katılan bu yakışıklıları dergimiz sayfalarında afişe etmek düşüyor. Bahsettiğimiz isimler o kadar yakışıklı ki, maalesef kısa zamanda yeniden sevgilileri olacağına eminiz.

Jude Law

 Bu muzip bakışlı İngiliz, uzun süre bekar kalamayanlardan. 1997 yılında Shopping filminin setinde tanıştığı Sadie Frost’la aynı yıl evlenip 2003 yılında boşandı. Bu evliliğinden olan üç çocuğunun dadısı ise dünya çapında ün kazandı. Çünkü yine bir film setinde(Alfie) tanışıp sonradan nişanlandığı Sienna Miller’la ayrılma sebebi bu kadındı. 2009’un Temmuz ayında Yeni Zelandalı model Samantha Burke’ten bir çocuğu oldu. Aynı yıl sonbaharda Miller’la tekrar bir araya geldikleri duyuldu. Ama bu birliktelik bu yıl Şubat ayında yeniden sonlandı.

BİZE ULAŞIN