Gözleriyle konuşuyor: Burak Özçivit

Gözleriyle konuşuyor: Burak Özçivit

Cosmopolitan/Elif Öksüz

Önce genç kızların kalbini çalan Burak Özçivit Küçük Sırlar’ın finaliyle daha büyük bir kitlenin kalbini fethetmeye hazırdı! Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu  karakteri ile karşımıza çıktı ve “işte budur” dedirtti. Sizce de öyle değil mi?

Muhteşem Yüzyıl’a başladığımdan beri ne yapsam kamufl e edemiyorum kendimi; sakallarım ve bıyığımdan hemen ele veriyorum kimliğimi.”

Fotoğrafçılık eğitimi aldıktan sonra modellik yapmaya başlayan Burak Özçivit, 2005 Best Model of Turkey yarışmasında kazandığı birincilikle Best Model of The World’e katılmış ve buradan da ikincilikle ayrılmıştı. Ünlü markaların defilelerinde boy gösteren Özçivit’in oyunculuk kariyeriyse bu başarıların hemen ardından başladı. Eksi 18, Zoraki Koca, Baba Ocağı, İhanet dizileriyle yavaş yavaş oyunculuk basamaklarını çıkan Özçivit, bu süreç içerisinde Musallat adlı film ile de sinema perdelerini araladı. Kuşkusuz onun yıldızı Küçük Sırlar dizisiyle parladı. Muhteşem Yüzyıl ile de yükselişine devam ediyor… Gece boyu süren dizi çekimlerinin ardından yorgun ama enerjisi yüksek bir şekilde stüdyomuzda aldı soluğu Burak Özçivit. Zamanımız kısıtlıydı… Derhal kayıt tuşuna basıp sohbete başlamalıydık. Öyle de oldu. İlk sorumuz elbette ki kadınlar oldu. Bu denli ilgi çeken bir yakışıklının acaba sokakta başı dertte miydi?


BİZE ULAŞIN