En güzel ceketler Blake'in!

En güzel ceketler Blake'in!

Özlem Yılmaz Küçük / Cafe RUJ

Sizce “stil detay” konuğumuz Blake’in en güzel ceketi hangisi?

1987 Los Angelas doğumlu Blake Lively, dünyaca bilinen bir isim olmasından hemen önce mezun olduğu Burbank Lisesi’nin ulusal korosunda sarı saçları, uzun boyu ve güzelliğiyle bir çok kişinin hayranlığını toplamış, Gossip Girl dizisinin ana karakterlerinden biri olarak da adını tüm dünyaya duyurmuştu. Oyuncu dolu bir aileden gelmesine rağmen, başlarda oyunculukla çok fazla ilgilenmemiş ancak kız kardeşinin yoğun çabasıyla, kendisine “Teen Choice” ödüllerinde “En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncu” dalında adaylık getiren “The Sisterhood of The Traveling Pants” filminde başrolde oynamıştı.

Birçoğunun ise Gossip Girl’le tanıdığı Blake, oyunculuğu ve güzelliğiyle olduğu kadar stiliyle de göz önünde olan yıldızlardan. “It Girl” ünvanıyla bir çok mecrada yer alan, erkek hayranları dışında, bir çok kadın tarafından stilinin takip edilip uygulanmasıyla bilinen Blake, hayranlarına birçok konuda örnek olmaya devam ediyor.

Stilinin her detayını sizin için derleyeceğimiz Blake’in bu haftaki stil konusu birbirinden güzel ve şık ceketleri… Oylamaya ne dersiniz?

-Gossip Girl dizisinde bir sahne / Ağustos, 2011

 

BİZE ULAŞIN