Bu Yıl British Fashion Council Ödülleri Dijital Platformda Gerçekleşecek

İngiliz Moda Konseyi, devam eden Covid-19 salgını ve İngiltere'deki büyük buluşmalara getirilen kısıtlamalar sonucunda bu hafta yeni bir formatta gerçekleşecek olan 2020 Moda Ödülleri için bir fragman yayınladı. Aralık ayında Londra'da gerçekleştirilecek olan ve tüm zamanların en kaliteli etkinliği ve kalabalığı çeken ödül töreni, bu yıl yalnızca dijital bir etkinlik olacak.

Bu yılki Moda Ödülleri Dijital Platformda Gerçekleşecek

BFC, geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada, 3 Aralık Perşembe günü düzenlenecek olan 2020 Moda Ödülleri'nin "bu yıl moda endüstrisinde olumlu değişim yaratan tasarımcıları, markaları, yaratıcıları ve bireyleri onurlandırıp kutlayacağını" duyurdu.

Bu yıl, pandemiyle cesurca ve aktif bir şekilde mücadele edenlere, liderlik ve yaratıcı direnç gösteren ve moda endüstrisinde önyargılara direnenlere odaklanılacak. Ödüller, İngiltere ve dünya çapında Black Lives Matter protestolarının ardından moda endüstrisindeki çeşitliliği teşvik etme çabalarını büyük olasılıkla kutlayacak ve bunlara yanıt verecek.

Olumlu değişimin yeni British Fashion Council Elçisi Priyanka Chopra Jonas, aşağıdaki görüntülerde ödülleri tanıtırken, "Moda Ödülleri modadaki yeniliği takdir ediyor ve kutluyor," dedi.

BİZE ULAŞIN