Daphne Behar

Click Celebration by Daphne Behar'ın kurucusu ile sanattan modaya ilgi alanlarını ve kişisel stilini konuştuk. Bade Çakar Fotoğraflar Serkan Eldeklioğlu

Daphne Behar

Uzun süre kurumsal hayatta çalıştıktan sonra kendi organizasyon şirketinizi kurdunuz. Daha renkli, hareketli bir seçim oldu bu. Click'i sizden dinleyebilir miyiz?

Çılgınca hareketli bir seçim oldu benim için. Hani bizi biz yapan seçtiklerimiz derler ya, Click benim en coşkulu, uçuk yanımı temsil ediyor. Kurumsal hayattaki ciddiyet, işlerin yolunda ilerlemesi için ihtiyaç duyulan düzen ve süreklilik, benim içimde çırpınan bir yaratıcılık doğurdu. Click'le o hareketli tarafımı öne çıkarabiliyor, bununla çok eğlenebiliyor ve bu yüzden de başarılı olabiliyorum. Şanslı olduğumu biliyorum. Kurumsal hayatta 15 yıl aile şirketimizde pazarlama ve reklamla ilgili çalışmalar yaptım. Mesleğimin markamı ortaya çıkarmamda beni besleyen bir yanı da hedef kitle ile birebir ilintili çalışmalarım oldu. Click Celebration by Daphne Behar, yaratıcı, birebir insanla ilgili olan, konsept danışmanlığı yaparken size sınırsız kreatif alan bırakan bir marka. İnsanların hayallerini gerçeğe dönüştürmek, tüm kutlamaları coşkulu ve kişiye özel bir eğlenceye dönüştürmek ve mutlu etmek ana konuları arasında.

BİZE ULAŞIN