Prada İlkbahar/Yaz 2021 Kadın Diyaloglar

Perdenin ardındaki paradoksal uyum. Dualite, Prada'nın dilinde, her zaman doğasında var olmuştur: ikilemde paradoksal bir uyum bulmak için farklı unsurları, yaklaşımları ve disiplinleri yan yana getirmek. OMA / AMO tarafından tasarlanan bu sanal defilenin fiziksel ortamı kişisel, samimi bir alan ve dokunsal. Teknoloji, arasından geçen figürlerle dinamik bir balede canlandırılan monitör ve kameralarla ortaya çıkıyor. Şov için İngiliz-Kanadalı elektronik müzisyen Richie Hawtin tarafından bestelenen film müziği, şovdaki modellik yapan her kadının adını içeriyor: daha önce bir podyum gösterisinde hiç yürümemiş tamamen yeni modeller için de bu bir başlangıç.
İnsanlık ve makine arasındaki bir diyaloğu incelerken, içgüdü ve mantık kavramı ortaya çıkıyor: karşıtlıklar, ikisi yine de yaratıcılığa temel bir diyalog oluşturuyor. Her ikisi de özünde Prada. Gerçekliği yansıtan bir başka paradoksal diyalog.

Prada İlkbahar/Yaz 2021 Kadın Diyaloglar

İlkbahar / Yaz 2021 Prada Kadın Koleksiyonu, doğası gereği bir diyalog, ortak yaratıcı yönetmenler Miuccia Prada ve Raf Simons'un ilk koleksiyonu, olarak devam eden yaratıcı bir konuşma. Sayısız olasılığın ilk örneği olan defile, Prada'yı iki işbirlikçinin farklı bakış açıları arasındaki diyaloğun bir parçası olarak öne sürüyor. Değerler ve ideolojinin tanımı ve ardından yeniden tanımlanması, Prada'nın anlamının temel bir odak noktası.

BİZE ULAŞIN