Plansız tatil kafası

Plansız tatil kafası

Özlem Yılmaz Küçük / ozlem.yilmaz@sabah.com.tr

Yaz demek tatil demek... Deniz demek, kum demek… Biraz yeşil, biraz mavi demek… Ve ayrıca bence; bikini demek, gözlük demek, eğlence demek; aslında bayram renk demek... Bayramda seyahatiniz dünyanın hangi bölgesine olursa olsun; yahut şehre yakın bir kaçış rotası çizmiş olun, sizi tatil moduna sokacak, kısa süre de olsa şehrin stresinden arındıracak şey aslen renklerdir. Renkli kıyafetler, renkli bir siz demek olduğu gibi, içerde iyi hissetmenizi de sağlayacak şeylerdir renkler.

O zaman şimdi, sarıdan yeşile, maviden mora, turuncudan kırmızıya gökkuşağının renklerini hayal ediyor ve hemen harekete geçiyorsunuz. Hala evdeyseniz hemen bavulunuzu açıyor, bulduğunuz en renkli parçaları içine dolduruyor ve acilen yola koyuluyorsunuz. Renk notalarını barındıran en sevdiğiniz o şarkı eşliğinde, şahane plansız tatilinize çıkıyorsunuz! Yardıma ihtiyacı olan varsa, yardıma hazırım; hadi bakalım!

Modern çizgiler
Tatil bavulunda olması gerekenlerin başında tek parça elbiseler var. Hem gece hem gündüz kullanıma uygun tek parça elbiseniz, fazla yer kaplamayacağı gibi sizi alımlı da gösterecek. Geometrik desen ya da kesimli bir elbiseyle modern çizgileri üzerinizde taşıyacak, trendy görünümü kısa yoldan elde edeceksiniz.

Elbise: Christopher Kane, 5.995 Euro

BİZE ULAŞIN