Zor anlarda kurtarıcı: Klorane Kuru Şampuan

Sabah uyandığınızda bir akşam evvelden sigara kokan saçlarınızı yıkayacak vaktiniz yoksa, ya da 1 gün evvel yıkadığınız saçlarınız akşam dışarı çıkarken yeteri kadar havalı görünmüyorsa Klorane Yulaf Özlü Kuru Şampuan’dan yardım alabilirsiniz.

Soğuk kış günlerinde saçlarınızı yıkamaya vaktiniz yok mu? Seyahatte misiniz? Soğuk havalarda hastalandınız, duş yapamıyor musunuz?

Sabah uyandığınızda bir akşam evvelden sigara kokan saçlarınızı yıkayacak vaktiniz yoksa, ya da 1 gün evvel yıkadığınız saçlarınız akşam dışarı çıkarken yeteri kadar havalı görünmüyorsa Klorane Yulaf Özlü Kuru Şampuan'dan yardım alabilirsiniz.

Saçlarınızı ıslatmadan temizlemek, Klorane Yulaf Özlü Şampuan ile artık mümkün.

Saçların yıkanamadığı veya duş alınamayan durumlarda saça şekil vermek için koruyucu Klorane'ın yulaf özlü formülüyle saçı yağlı ve kirli görünümden çıkartarak, hacim de kazandırabilirsiniz. Klorane Kuru Şampuan saçlarınızı suya gerek olmadan temizlemek için, üstün yağ emme özelliğine sahip.
Klorane yulaf sütü içeren susuz temizlik şampuanı saç derisi üzerinde su kullanmadan temizlik sağlar. Saç derisi üzerindeki fazla sebumu emerek temizler ve saça hacim verir. Her saç tipinde uygun Klorane Kuru Şampuanın kullanımı kolay ve pratiktir. Özellikle saçını sürekli yıkayamayan yoğun insanlar ve yatakta yatan hastalar için harika bir çözüm. Sadece saçınıza hacim vermek için de Klorane Kuru Şampuanı kullanabilirsiniz.

Klorane Kuru Şampuan spreyi kullanmadan önce iyice çalkalayın. Saça 15 cm mesafeden uygulayın ve homojen bir şekilde tarayarak dağıtın. Sadece saçınıza hacim vermek için de Klorane Kuru Şampuanı kullanabilirsiniz. Kuru şampuanın saç tarafından emilmesi çok kısa sürüyor ve saçlarınız anında eski ışıltısına kavuşuyor. Bu süre geçtikten sonra saçları tarayarak başka şekillendirici istiyorsanız kullanabilirsiniz. İster saçın tümüne sıkın, isterseniz de sadece kahkül gibi belirli bir bölümüne uygulama yapın, dikkat edilmesi gereken nokta saç tarafından iyice emilmesini sağlamak.

Pierre Fabre Dermo Kozmetik Klorane Laboratuvarları, Güneybatı Fransa'da özellikle seçilen olgun, el değmemiş ve bozulmamış yulaf tanelerini yaz boyunca hasat eder ve ardından minimum nem seviyesine izin verecek şekilde kurutur. El değmemiş ve bozulmamış taneler ekstraksiyon için saklanır ve yulaf sütü özlü şampuanların etken maddesi olarak kullanılır.

Perakende Satış Fiyatı: 150 ml - 35 TL

BİZE ULAŞIN