Bordo kasırgası

Bordo ruj...Bordo dudakları vurgulamak için güzel ve trendi renk seçimlerinden biridir…

Güzellik denince aklımıza pürüzsüz sağlıklı bir cilt, güzel yüz hatları ve şekilli dudaklar geliyor. Dudak makyajda çok önemli bir unsurdur, iyi seçilmiş bir ruj makyajın çekiciliğini arttırırken yanlış ruj tüm makyajın albenisini bozabilir. Kadın ister sade ister yoğun makyaj sevsin , ister sarışın ister esmer olsun bir renk vardır ki tüm kadınlara çok yakışır.

Bordo ruj...Bordo dudakları vurgulamak için güzel ve trendi renk seçimlerinden biridir… Bordo ruj sürmeye karar verdiyseniz göz makyajınızı eye liner, maskara ve göz kalemi üçlüsüyle yapmalısınız. Böylece dudaklarınız ön plana çıkar gözlerinizdeki çekicilik de artar...

Pastel de kadınların çok severek kullandığı koyu renkli geniş ruj kolleksiyonuna sizler için bir renk daha ekledi. Severek kullanacağınız bu yeni bordo renk ruj için dikkat etmeniz gereken tek bir nokta ruju sürmeden önce dudaklarınızın kontürünü bir ruj kalemi ile belirlemektir. Kullanacağınız ruj kalemi rujunuzun dağılmasına engel olurken, dayanıklılığını da arttıracaktır.

Ruj Önerilen Parekende fiyatı: 9,90TL
Oje Önerilen Parakende fiyatı: 2,50 TL

BİZE ULAŞIN