Dudak dolgusunda yeni bir çığır

Şamdan Plus Dergisi’nin ev sahipliğinde düzenlenen davette seçkin konuklar dudak dolgusunda yeni bir çığır açan Vycross teknolojisi ile tanıştılar.

Bebek Chilai'daki davete cemiyet hayatının ünlü isimleri katılarak plastik cerrah Op. Dr. Seyfi Akbay ve Dr. Burak Başarır'dan yeni teknoloji hakkında bilgi aldılar. Dr. Seyfi Akbay ve Dr. Burak Başarır'a doğal güzelliğin sırlarını da soran davetliler, keyifli bir sohbet eşliğinde baharın ilk günlerinin de verdiği enerji ile yaza hazır olduklarını belirttiler.

DERMAL DOLGULARDA GELİŞME: VYCROSS TEKNOLOJİSİ

Dudak dolgusu alanında yeni bir çığır açan Vycross teknolojisi tüm bayanları dolgun ve doğal dudaklara sahip olmaya davet ediyor. Allergan firmasının geliştirdiği bu teknoloji ile artık daha pürüzsüz ve doğal dudaklar elde edilecek. Bu sayede yüz güzelliğini ve estetiğini daha da vurgulayacak uygulamalar yapmak çok kolay. Kolay uygulanabilmesi ve uygulama sonrası getirdiği mükemmel konfor ile daha genç, daha dolgun, daha pürüzsüz ve naturel dudaklara sahip olmak isteyen bayanların vazgeçilmezi olacak.

Avrupa ve Amerika ile birlikte Türkiye'de de satışa sunulan bu benzersiz dudak dolgusunun farklılıkları ve avantajları saymakla bitmiyor. Yılların etkisi ile sarkan, buruşan, canlılığını ve çekiciliğini yitiren dudaklara ve ağız çevresine adeta sihirli bir dokunuş yapıyor. Son teknoloji ile meydana getirilen bu uygulamada kadınların daha güzel, doğal ve çekici dudaklara sahip olması için kısa bir zaman ayırmaları yeterli. 15-20 dakikalık uygulama sonrası daha genç, daha dolgun ve ışıltılı dudakları ile tekrar sosyal hayata devam etmeleri mümkün oluyor.

Vycross adı verilen bu benzersiz teknoloji ile daha önceki dudak dolgularında görülen aşırı şişkin, yüze yakışmayan ve doğallıktan uzak uygulamalar da son bulacak.

Kadınların bu konuda en çok korktukları ''Acaba dudaklarımın yeni hali yüzüme yakışır mı, yapay görünür mü?'' gibi endişeleri de son bulacak. Sadece dudak için değil aynı zamanda yıllar içerisinde dudak çevresinde oluşan ince kırışıklıklar için de yardıma yetişiyor. Sadece tek bir dolgu kullanarak hem ideal dudaklar elde edilirken hem de dudak çevresindeki ince kırışıklıklar aynı seansta ortadan kaldırılabiliyor. Sigara kullanımına bağlı dudak çevresinde oluşan ince kırışıklıklar için de benzersiz bir güzellik sunuyor. Ayrıca içerdiği ağrı kesici sayesinde de hastalara çok kolay ve memnuniyeti yüksek bir uygulama sağlıyor..Bunların da ötesinde dünya'da ilk defa dudakta etkisi bir yıla kadar devam eden bir dolgu olması açısından artık ''dudaklarda doğal güzellik'' tahtının yeni ve vazgeçilmez sahibi olacak. Bu sayede ek herhangi bir işleme ihtiyaç duymadan bir yıla kadar kusursuz dudaklara sahip olacaklar.

Dudaklarda da yılları geri çevirmek için artık beklemeye gerek yok. Eskisi gibi, ilk günkü gibi… Taze, dolgun ve naturel...

BURAK BAŞARIR, GÜL ÖZGÜLSÜN, AYCAN UĞUR, SEYFİ AKBAY

BİZE ULAŞIN