Doğanın tüm saflığı Happy Moments de

Her yaşa uygun ve tüm ailenin güvenle kullanacağı Happy Momments marka ürünler, uluslararası Ecocert sertifikalı yüzde 100 saf ve organik ürünler sunuyor.

Happy Moments, tamamı uluslararası kontrol ve sertifikasyon firması Ecocert sertifikalı ve tüm aile bireylerinin güvenle kullanabileceği yüzde 100 doğal ve saf cilt bakım yağları sunuyor. Happy Moments ürünleri paraben, fenoksietanol, silikon, GDO, sentetik renklendirici ve aroma içermiyor. Hayvanlar üzerinde test edilmeden, tamamen organik hammaddeler ve yöntemlerle üretilen Happy Moments ürünleri çocuklarda da güvenle kullanılabiliyor.

Ucuz ya da daha kolay elde edilen başka bir yağ ile seyreltilmemiş, tümü Ecocert tarafından sertifikalandırılmış saf ve organik Happy Moments ürünleri; akneli, kuru, hassas ve karma ciltler gibi her cilt tipi ve sorununa uygun çözümler sunarken, aslında sadece tek bir sınıfa değil, hamile ve bebekler, stresli bir gün geçirenler, orta yaşlı bayanlar gibi tüm bireylere hitap ediyor.


Argan Yağı, Kayısı Çekirdeği Yağı, Tatlı Badem Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Sarı Kantaron Yağı, Jojoba Yağı; Lavanta Esansiyel Yağı, Limon Esansiyel Yağı, Tatlı Portakal Esansiyel Yağı, Nane Esansiyel Yağı, Çay Ağacı, Biberiye Esansiyel Yağı gibi gündelik hayatta ihtiyaç duyulan cilt bakım yağları Happy Moments'in ürünleri arasında yer alıyor.

Cilt bakım yağları alanında faaliyet gösteren Happy Moments, zaman içerisinde ürün yelpazesine organik şampuan, sabunlar ve duş jelleri eklemeyi ve cilt bakım yağlarındaki çeşitliliğini de artırmayı hedefliyor.
Happy Moments kimyasal bir uygulama içermemesiyle de ön plana çıkıyor. Happy Moments, bitkinin öz, aroma ve biyokimyasal değerlerinde kayıp yaşatmıyor ve tamamen mekanik bir süreç olan soğuk pres üretim yöntemini kullanıyor.

BİZE ULAŞIN