L’Occitane 2014 badem koleksiyonu

Fransa'nın güneyinden gelen bademin olağanüstü gücünü harekete geçirerek bunu vücut bakımlarına entegre eden L'OCCITANE ortaya çıkardığı hem leziz çekiciliğe hem de yüksek etkinliğe sahip ürünleri ile eşsiz bir bakım fırsatı sunuyor.

Bademin nemlendirici özelliğini taşıyan 2014 Badem Koleksiyonu ile cildiniz neme doyarken bedeniz yeniden şekillendirilmiş gibi hissedecek.

Siluetinizi belirlemek için size hangi badem koleksiyonu ürününün uygun olduğunu keşfetme zamanı!

Almond Milk Concentrate 200 ml 162,00TL

Bu zengin ve muhteşem kokulu formül cildinizi besler ve gözle görülür şekilde yumuşatır. Yeni formülü ile cildin esnek yapısını korur, sıkılaştırır ve pürüzsüzleştirirken hücre yenilenmesine de yardımcı olur. Etkisi klinik olarak kanıtlanmış olan ürünümüz cilde sıkılaşma ve uzun süreli bir nem sağlar.

Almond Supple Skin Oil, 100 ml 145,00TL

Yumuşak ve nemlendirici bir iksir olan bu nefis duyuları harekete geçiren vücut yağı uzun süreli bir nemlendirme sağlar. Yeni kompleksi ile cildin esnekliğini ve sıkılığını büyük ölçüde arttırır. Pürüzsüz ve esnek tutmak istediğiniz cildinize ince bir tabaka şeklinde sıkabilirsiniz.


Almond Tonic Body Oil, 100 ml 159,00TL

Selilüte karşı savaşmanızda yardımcı olan ferahlatıcı bu ultra kuru yağ vücudunuzu incelten ve şekillendiren güçlü bir formül ile üretilmiştir. Badem yağı ve silisyum türevinin birleşimi ile cildi besleyerek pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırarak gözle görülür şekilde daha şekilli bir vücuda sahip olmanızı sağlar.


Almond Shaping Delight, 200ml 169,00TL

Hızlıca emilen bu jel, doğal içerikleri sayesinde vücudunuzun gözle görülür şekilde şekle girmesine yardımcı olur. Badem ve gül tomurcuklarının patentli birleşimi vücut kıvrımlarının yeniden şekillendirilmesine yardımcı olur.

BİZE ULAŞIN