Lancôme Visionnaire ile kusursuz bir cilt mümkün mü?

Şimdiye kadar kullandığınız kremleri bir kenara koymanın vakti geldi de geçiyor bile. Bir ümitle satın aldığınız kremlerin işe yaramadığını anladığınız anda yaşadığınız hayalkırıklığını en az sizin kadar ben de iyi biliyorum. Siz de cildinizin nefes almasını ve aydınlanmasını sağlayan Lancôme Visionnaire ile tanışınca daha ilk günlerde cildinizde gerçekleşen yeniliğin farkına varacaksınız. Çok geç değil!Nilüfer TÜRKOĞLU
nilufer.turkoglu@caferuj.com.trKusursuz bir cilt elde etmek ne kadar mümkün olabilir ya da olabilir mi? İşte bu sorunun yanıtını arayan bir ürün olarak piyasaya çıkan Fransız devi Lancôme'un son mucizesi Visionnaire, toparlayıcı serum nemlendirici olma özelliğinin dışında cildi aydınlatıcı ve rahatlatıcı etkisiyle, modern kadının bakımında önemli bir yer edinmeyi amaçlıyor.

İki haftadır deneme şansı bulduğum Vissionaire sayesinde, güneş lekelerinden bir tutam kurtulmayı başardım. Cildi nemlendirirken aydınlanma özelliği de veren Vissionaire'le ezber bilgileri kırmanın gerçek olduğunu gördüm. Nasıl mı?Sabah güne başlarken ve yatmadan önce kullandığım ve öncesinde Lancome tonikle beslediğim cildimin nefes aldığını hissediyorum. Visionnaire Serum, cildi toparlayıcı etkisiyle iki haftada gözle görülür bir dolgunluk, pürüzsüz ve daha aydınlık bir cilde sahip olmamı sağladı. 32 yaşında bir kadının 20'lerinde görünmesi mümkün oluyormuş! Enerji, pozitif olmak, gülümsemek ve iyi bir cilt bakımıyla yaşlanmaya karşı formüllerim hazır! Şimdi Lancôme Visionnaire Serum da bu ekibin içinde! Ve gerçekten de her gün çok işe yaradığını görüp ayna karşısında kendimi daha ışıltılı ve zinde hissediyorum!

CİLT KUSURSUZLUĞU İÇİN YENİ BİR DOKUNUŞ VISIONNAIRE KREM
İleri Düzey Çok Amaçlı Cilt Düzeltici Bakım

Peki Lancôme Visionnaire'in içeriğinde neler var? LR2412 2% ve Hyalüronik Asit gibi güçlü moleküler sayesinde uygulandığı andan itibaren cilt dokusunda yenilenmiş bir his bırakan bu krem, kendine güvenen ve doğal güzelliğini korkmadan ortaya çıkaran Lancôme kadınını sil baştan yaratıyor. Fiyatını merak edenlere hemen söyleyeyim: 250 TL. Diğer bakım kremleriyle karşılaştırıldığında aslında çok da pahalı olmadığını ve cildinizin buna değeceğini göreceksiniz. Her yaş grubundaki kadınlara hitap eden Lancôme Visionnaire'in çekici cazibesine kapılmamak elde değil. Cildinize iyilik yapmak istiyorsanız, adeta sihirli bir etkiye sahip olan Vissionaire'i denemelisiniz. Bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk sonuç aldığımı düşünecek olursak birkaç hafta sonra kusursuz bir cilt neden olmasın?


BİZE ULAŞIN