Zamanı dondurun ve yaşlanmayı geri alın!

Medikal Estetik Hekimi Dr. Gülen Altun, bölgesel zayıflamada başarılı sonuçlar elde etmelerinin başlıca sebebi olan Venüs Freeze hakkında bilgiler verdi.

ve için devrim niteliğinde geliştirilen Venus Freeze, çevresel incelme sağlarken, aynı zamanda selüliti ve yağı azalttığını belirten belirten , cildi sıkılaştırarak kırışıklıkları azalttığını da sözlerine ekledi. Tüm cilt tipleri için %100 güvenli olan Venus Freeze, ileri teknolojisi sayesinde vücudun tüm bölgelerinde ağrısız ve sızısız yüksek beklentileri karşılayan, cilt toparlama ve sıkılaştırma yapabiliyor. Özellikle batın bölgesi, yüz, kollar ve baldırlarda tamamen ağrısız bir toparlanma gerçekleştiriyor. Doğum sonrası karın sarkması, kilo alıp vermeden dolayı bacak ya da kollarda oluşan deformasyon, herkesin kabusu selülit ya da kırışıklıklar etkin şekilde tedavi edilebiliyor.

Venus Freeze ile gençleşirken zayıflayın...

Standart radyo frekans başlıklarına kıyasla 4 kat daha hızlı olan Venus Freeze sayesinde daha iyi klinik sonuçlar için uygulanan bölgenin üzerinden tekrar tekrar geçilebilir. Uygulama sürelerini kısaltarak zaman kaybını azaltırken, ilk seanstan itibaren de gözle görülebilir sonuçlar sunar. Kalıcı sonuçların elde edilmesi için yüz uygulamalarında 6-8 seans, vücut uygulamalarında 8-10 seans yapılması öneriliyor. Bu yöntem yüksek radyo frekansı kullanıldığı için kalp pili ve protez kullananlar için sağlık açısından uygun bulunmuyor.

BİZE ULAŞIN