Rimmel'in yeni yüzü Cara Delevingne

Kate Moss ve Georgia May Jagger gibi dünyaca ünlü modellerin ardından Rimmel markasının yeni yüzü İngiliz mode Cara Delevingne oldu.

İngiliz güzelliğinin yeni yüzlerinden Cara Delevingne, şimdi de Rimmel markası için kamera karşısına geçti. Son dönemin en çok aranan modellerinden biri olarak kabul edilen ve kendisi gibi İngiliz model Kate Moss'la karşılaştırılan Delevingne, özellikle maskaraları ve rujlarıyla Türkiye'de sevilen Rimmel markası için en taze yüz olarak nitelendiriliyor. 23 yaşındaki yıldız, Rimmel'in yeni reklam kampanyasında başrol oynayacak.

Güçlü görünüşü ve trend belirleyici stiliyle ünlü Cara, model olarak olağanüstü başarısının yanı sıra, yetenekli bir oyuncu ve sosyal medya platformlarında 36 milyonu aşkın takipçi ile geniş bir hayran kitlesine sahip.

Rimmel ile yeni ortaklığı hakkında konuşan Cara şu yorumları yaptı: "Rimmel ile çalışmaktan onur duyuyorum. Londra'da büyümüş bir genç kız olarak tanıştığım ilk makyaj markası. Rimmel gerçek anlamda belirgin, kozmopolit güzellik stillerini yakalıyor ve temsil ediyor."

İngiliz asaletini ve yalın güzelliğini en iyi yansıtan modellerden biri olarak gösterilen yıldız için marka yetklililerinden Johanna Businelli, "Kate Moss'la özdeşleşen markanın şimdi Cara'yla yol alacak olması bizim için büyük bir heyecan. Cara'nın Rimmel'e çok iyi uduğunu söyleyebilirim" açıklamasında bulundu.


BİZE ULAŞIN