Güzellik hakkınız!

Havalar ısınıp güzelleştikçe kadınlar da bir an önce forma girmek ve daha güzel gözükmek istiyor. Güzellik sektörünün iki başarılı ismi Ahu Karaduman ve Tülin Akdeniz, Şaşkınbakkal’daki merkezleri Dekolte Plus’ta hızlıca kadınları yaza hazırlıyorlar. Sloganları ise her kadın güzel görünmeyi hak eder…

Güzellik sektörüyle tanışmanız nasıl oldu?

Ahu Karaduman: 10 yıl önce tanıştım bu sektörle, yurtiçi ve dışında önemli eğitimler aldım. Güzellik merkezlerini ve uygulamaları yakından tanıma fırsatım oldu.

Tülin Akdeniz: LCC mezunuyum. Kendim için bir şeyler öğrenmek amacıyla başladığım eğitimim beni bu noktalara getirdi. 16 yıldır aralıksız olarak güzellik sektörünün içindeyim.

Güzellik sektörünün son yıllarda bu kadar ilgi görmesine ne diyeceksiniz?

Ahu Karaduman: Güzelliğe ve sağlıklı şekilde zayıflayıp formda görülmeye ilgi her geçen gün artıyor. İnsanların artık kilolu ve bakımsız olmaya tahammülleri yok. Her yaş grubundan ve her kültürel yapıdan birçok müşterimiz var. Sadece kadınlar değil erkekler de aynı özeni gösteriyorlar. İnsanlar bize bedenlerini emanet ediyorlar bu çok önemli bir sorumluluk, bilinçli ve doğru şekilde yaklaşmak lazım.

Zayıflamaya da ilgi büyük dediniz gerçekten kolayca zayıflamak mümkün mü?

Tülin Akdeniz: Bizim bir konsept programımız var. 7 yıldır bizi başarıya götüren konseptimiz 3 önemli aşamayı kapsıyor. Diyetisyen, cihazlar ve spor. Sağlıklı kilo vermek, vücudu şekle sokmak, sonucu kalıcı hale getirebilmek için bu üçünün de doğru şekilde kombinlenmesi gerekiyor.

Ahu Karaduman: Bizden bilgi almaya gelen herkese ücretsiz vücut analizi yapıyoruz. Sistemin işleyişini anlatıyoruz. Ön görüşme yaptığımız kişinin doğru bilgilendirilmesi oldukça önemli, başarımızın sırrı bu diyebiliriz. Asıl önemli olan kişinin vücut yapısı ve şekline göre doğru cihazları tespit ederek, en iyi sonucu alabilecek cihaz programını oluşturmak ve gerektiğinde program değişikliği yaparak diğer cihazlar ile durumu desteklemek. Danışanlarımız genelde birkaç cihazı araştırarak bize bilgi almaya geliyor, ancak hangi cihazın ve sistemin vücuduna uygun olup olmadığına yine biz ekip olarak birlikte karar veriyoruz.

Ya güzellik?

Ahu Karaduman: İpek kirpikten kalıcı makyaja cilt bakımından çizgi, leke ve kırışıklık tedavisine kadar birçok güzellik hizmetimiz mevcut. Tüm ürünlerimizde en son teknolojilerden yararlanıyoruz. LPG, Venüs, Legacy, Lenf drenaj, G5, Lipostar ve daha birçok uygulamamız var.

BİZE ULAŞIN