Christian Louboutin Loubilaque ruj

Ayakkabı ve çanta tasarımlarında da rugan ve parlak derileri kullanmayı seven Louboutin, bu tutkusunu dudaklarara Loubilaque ile taşıdı.

Lake yüzeyler ve parlaklıkla uzun süreli tutkusundan ilham alan tasarımcı Christian Louboutin, özellikle Çin ve Japon kültüründe aynayı andıran parlak yüzeylere sahip mobilya ve dekoratif öğelerden etkilenerek, bunu güzellik ürünlerine de taşıdı. Üstelik yüksek pigmentli, kapatıcı ve parlak Loubilaque'lar, farklı bir ambalaj ile sunuluyor.

Tek uygulamada dudakları tamamen kapatan yüksek pigmentasyon sayesinde Loubilaque, alışıldık dudak parlatıcılarından ayrılıyor. Sıvı bir formülde elde edilmesi bir hayli güç olan yüksek kapatıcılık ve yüksek parlaklığı aynı formülde buluşturan Loubilaque'ın fırçası da yine tasarımcı tarafından özel olarak tasarlandı. Bu fırça sayesinde ürün kolayca uygulanabiliyor, yapışkan olmayan formül ise kullanım keyfini artırıyor. Loubilaque'ün her rengi, özel, feminen bir kokuya sahip. Işığı yansıtan formülü ise dudaklara adeta ayna etkisi kazandırıyor. Kendini göstermekten çekinmeyen kadınlar için tasarlanan Loubilaque, tıpkı ruj koleksiyonunda olduğu gibi Antik Dönem Orta Doğu estetiğinden ve Art Deco hareketinden esinlenen, iksir şişesini andıran ambalajlarda sunuluyor. Ruj koleksiyonundan farklı olarak, şişelerin şeffaflığı dikkat çekiyor. Nude tonlardan canlı kırmızılara toplam 8 renk seçeneğine sahip Loubilaque, her ten rengine ve her stile hitap ediyor.

Loubilaque, Türkiye'de sadece Beymen Zorlu Center'da satışa sunulacak ve fiyatı 285 TL olacak.

BİZE ULAŞIN