Lancôme'un yeni marka elçisi Taylor Hill oldu

Ünlü güzellik markası Lancôme, yeni marka elçisinin Victoria's Secret'in 20 yaşındaki meleği Taylor Hill olduğunu açıkladı

Ünlü güzellik markası Lancôme, yeni marka elçisinin Victoria's Secret'in 20 yaşındaki meleği Taylor Hill olduğunu açıkladı.

"Modern Lancôme ruhunu güzelliği ve tatlılığı ile temsil edecek Taylor Hill ile yeni işbirliği yapmaktan çok mutluyuz" diyen Lancôme'un uluslararası genel müdürü Françoise Lehmann sözlerine şunları da ekledi: "Kendi jenerasyonu için ilham verici genç bir kadın. Taylor, son derece meraklı, açık fikirli ve hayatta pozitif bir bakışa sahip."

I am so excited and happy to announce that I will be joining the Lancôme family as their newest face!!! This an amazing day and I cannot believe one of my biggest dreams has come true!! Thank you so much to everyone at Lancôme for believing in me and having me apart of your amazing family ❤️🌹 @lancomeofficial #lavieestbelle #Lancome

Taylor Hill (@taylor_hill) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Kendi Instagram hesabında da işbirliğini takipçileriyle paylaşan Taylor Hill, elinde kırmızı güller ile paylaştığı fotoğrafının altına "Lancôme ailesine markanın yeni yüzü olarak katıldığımı duyurduğum için çok heyecanlı ve mutluyum. Bu inanılmaz bir gün ve en büyük hayallerimden birinin gerçekleştiğine inanamıyorum. Bana inandıkları ve bu mükemmel Lancôme ailesinin bir parçası olmamı sağladıkları için herkese çok teşekkür ederim" yazdı.

BİZE ULAŞIN