Carolina Herrera'dan yeni parfüm: Good Girl

Güçlü, kışkırtıcı ve son derece dayatmacı… Carolina Herrera kadınsılığın yepyeni boyutlarını yakalıyor

New York'ta hep bir uğultu vardır, kalabalığın ve eğlencenin oluşturduğu muhteşem bir atmosfer… Neredeyse gözle görebileceğiniz capcanlı bir enerji. Bu ikonlar şehrinde, taklit edilemeyen tarzlar şehrinde, zamansız zerafetin ve modern moda anlayışının birleştiği yer olan Herrera Modaevi yepyeni bir döneme kapılarını açıyor. Güçlü, kendinden emin, yaratıcı kadınlara ait bu modaevi Good Girl'e hayat veriyor.

GOOD GIRL, Herrera Modaevi Kokuları'nın Yaratıcı Direktörü Carolina Herrera de Baez liderliğinde hayata merhaba dedi. Bir kadının karakterindeki ince tezatlıklar ve güç, ünlü parfümör Louise Turner ustalığı ile bu muhteşem kokuda hayat buldu. Lansman çekimlerini ise ikonik fotoğrafçı Mario Testino gerçekleştirdi. Good Girl'ü temsil edecek isim ise ünlü süpermodel Karlie Kloss'tan başkası olamazdı. Good Girl, Herrera Modaevi'nin son derece iyi tanıdığı güçlü ve meydan okuyan kadının kokusal bir yansıması.

Koku, şişe tasarımı ve lansman çekimleri, tarihi Herrera Modaevi için emsalsiz bir devrin başlangıcını işaret ediyor.
Carolina Herrera Modaevi, bir kadın tarafından kadınlar için yaratılmış bir moda hanedanlığı…

Efsane moda tasarımcısı Carolina Herrera otuz yılı aşkın süredir, modern zarafet ve zahmetsiz şıklığı, New York tarzı ve evrensel bir yorumla somutlaştırıyor. Modern kadının çok yönlü yaşamında yükselen ikonik bir marka olarak, kadınsılığın üstün gücünü en cezbedici şekilde sergileyerek baş tacı yapıyor.

"Göz kamaştırıcı bir kadının bir mekana girdiği ve herkesin onun kim olduğunu merak etmeye başladığı o anın eşi benzeri yoktur."

Carolina Herrera

BİZE ULAŞIN