Ağustos ne var ne yok dosyası

Ağustos ayının en yeni makyaj ürünleri, parfümler, anti-aging yöntemler

Giriş Tarihi: 17.08.2018 15:10 Güncelleme Tarihi: 17.08.2018 16:50

SÜPER GÜÇ
Chanel'in yeni CC kremi tek uygulamayla cilt bakımında çoklu sonuç sağlıyor; cilt tonunu eşitliyor, nem veriyor, kırışıklıkları önlüyor ve güneşe karşı koruyor. Aynı zamanda makyaj bazı olarak da kullanılabiliyor. Deneyin: Chanel Global Makyaj ve Renk Tasarımcısı Lucia Pica, İlkbahar/Yaz 2018 sezonunda kontrast bir görünüm yaratmak için cesur göz makyajını mat rujlar ve doğal pembelerle tamamladı.


Chanel CC Krem, 325 TL - Chanel Le Rouge Crayon de Couleur Mat Ruj, 185 TL - Chanel Joues Contraste Allık, 220 TL

YÜZ GÜLDÜRENLER
Sisley Hydra-Global Serum, cilde nemini yeniden kazandırarak gençlik potansiyelini korumaya yardımcı. Yüz temizleyici Luna Mini 2, nazikçe arındırmasının yanı sıra cilt üzerinde bakteri birikimini engelleme özelliği ile de iddialı.


Foreo Luna Mini2 Aquamarine, 699 TL - Sisley Hydra-Global Serum, 1.265 TL

EKSTRA BRONZ
Hafif ve yapışmayan formüllü Sephora Gradual Self-Tanning bronzlaştırıcı su, yüzde uzun süre kalıcı bronzluk sağlıyor. Guerlain Terracotta güneş nemlendiricisi bronzluğu aktive edip, süresini uzatıyor.


Sephora Self-Tanning Face Water, 38,90 TL - Guerlain Sun Protect, 277 TL

YENİ BULUŞLAR
QNET'in yeni serisindeki Naturtres Hindistan Cevizi ve Argan Yağlı Şampuan saç tellerini nemlendiriyor, Marc Anthony Düzleştirici Krem kurutma işlemi sonrası elektriklenen saçları kontrol altına alıyor, Moshos Garden Coco Hair Therapy yıpranmış saçları besliyor.


QNET Naturtres Şampuan, 42 TL - Marc Anthony Düzleştirici Krem, 59,90 TL - Moshos Garden Maske, 89 TL

DOĞALA DESTEK
Sleepy'nin yüzü olarak daha önce markanın saf suyla dokunmuş bebek bezi reklamlarında karşımıza çıkan oyuncu Ceyda Düvenci, bu kez yeni kadın pedi Sleepy Natural için kamera önüne geçti. Markanın tüm ürünleri, Ar-Ge laboratuarlarında doğal içeriklerle geliştirilmeleriyle öne çıkıyor.

BİZE ULAŞIN