Annalise Braakensiek evinde ölü bulundu!

Avustralyalı ünlü manken Annalise Braakensiek evinde ölü bulundu.

Giriş Tarihi: 07.01.2019 16:57 Güncelleme Tarihi: 07.01.2019 16:57

Ülkesinin en gözde mankenlerinden olan Annalise Braakensiek geçtiğimiz aylarda eşinden boşanmıştı. 45 yaşındaki manken sosyal medyada depresif ve karamsar mesajlar paylaşıyordu.

Kariyeri boyunca birçok marka için podyuma çıkan, TV dizi ve filmlerinde rol alan, moda dergilerinde kapak kızı olan Norveç asıllı Avustralyalı manken ve aktris Annalise Braakensiek'ten gelen haber şoke etti. Ailesi ve arkadaşlarının kendisinden haber alamaması üzerine Braakensiek'in Sydney'deki evine kontrole giden polis memurları, 46 yaşındaki mankenin cansız bedeniyle karşılaştı.

Geçtiğimiz yıl eşinden boşanan Braakensiek, sosyal medyada depresif ve karamsar mesajlar paylaşıyordu. kısa bir süre önce, "Yaşamım karanlık, zor ve talepkar, son zamanlarda çok korkutucu oldu" açıklaması yapan ünlü model, geçtiğimiz yıllarda depresyon tedavisi de görmüştü.

Yakın arkadaşı Adriana Dib, "Annalise ile ölmeden önce konuşmuştum ve ses tonu gayet iyi geliyordu. Dünya bir ışığını kaybetti" diyerek, üzüntüsünü dile getirdi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

BİZE ULAŞIN