Paris Hautue Couture 2019'un en iyi güzellik görünümleri

Paris'te devam eden Haute Couture İlkbahar/Yaz 2019 şovlarından görmeniz gereken çarpıcı detaylar...

Giriş Tarihi: 23.01.2019 16:49

GIVENCHY

Givenchy defilesinde saçlar aşağıdan ve şık at kuyruğu stiline sahipti ve Kaia Gerber'in başında inci ve pırlanta kaplı bir saç bandı vardı. Zarif ve cazibeli bir görünüm için modellere çok sayıda kirpik eklendi.

ALEXIS MABILLE

Neon makyaj eğilimi ve daha az fütüristik bir Alexis Mabille defilesi... Saç çizgisini süsleyen taze çiçeklerle eşleştirilmiş görünüm, barok bir romantizmi çağrıştırıyor.

CHANEL

Klasik bir Chanel güzellik görünümü; markanın küresel yaratıcı makyaj ve renk tasarımcısı Lucia Pica, çarpıcı bir kombinasyon için yapılan zengin kırmızıyı lacivert ile eşleştirdi. Buna ek olarak, deneyimli Chanel stilisti (ve saç efsanesi) Sam McKnight kabarık saçların, yerçekimine meydan okuyan ve göğe doğru uzayan stiliyle geri döndüğünü kanıtladı.

GIAMBATTISTA VALLI

Abartılı eyeliner Giambattista Valli'nin gösterisinde yer buldu. Modellerin gözlerinin üzerinde siyah kanatlar yer aldı. Başka bir görünümde ise fes benzeri şapkalar altında örgü saçlar toplandı.

DIOR

Gösterinin sirk temasına uygun olarak, Dior Make-up'ın yaratıcı ve görüntü yönetmeni Peter Philips, à Pierrot'tan ilham alan siyah astarlı bir görünüm yarattı. Saçlar ise göz kamaştırıcı bereler altına gizlendi. Şapkaya destekleyici bir hareket olarak süper şık at kuyruğu şekillendirildi.

RALPH VE RUSSO

Ralph ve Russo defilesinde aşağıdan toplanmış at kuyruğu saçlar zarif bir çekiciliğe maruz kaldı. Gelinlikle poyduma çıkan Elsa Hosk'un topuzu düğün saçı için ilham kaynağı oldu.

IRIS VAN HERPEN

Iris van Herpen defilesinde deneysel bir güzellik görünümü vardı. Modellerin saçlarının uçları renklendi.

BİZE ULAŞIN