Schwarzkopf’tan ilk kalıcı jel saç boyası: Pure Color

İnovasyondaki gücü sayesinde saç boyalarında bir yeniliğe imza atan Schwarzkopf’tan ilk kalıcı jel saç boyası Pure Color tüketicilerle buluştu!

Giriş Tarihi: 16.04.2019 11:50

Jel formatındaki ilk kalıcı saç boyası olma özelliğini taşıyan Pure Color, kıvamı sayesinde hızlı ve homojen karışma özelliği sunarken, damlama ve bulaşma problemini de ortadan kaldırarak saç boyamayı artık çok daha kolay hale getiriyor. Pure Color, en trend doğal içeriklerden Aloe Vera ve Kaktüs özlerinin yanı sıra Aquaxyl™ ile güçlendirilen formülü ve Jojoba Yağı içeren bakım kremi sayesinde saçlara yoğun nem etkisi ve müthiş parlaklık sağlıyor.

Üstün renk performansı ve mükemmel beyaz kapama özelliği ile de dikkat çeken Pure Color'ın portföyünde ise birbirinden tatlı 15 farklı renk yer alıyor. Renklerin her biri, tonunu en iyi yansıtan ve iştah açan tatlıların isimleriyle bir araya geliyor. Portföyde özellikle bitter brownie, vanilyalı tart, vişneli turta ya da tarçınlı kek gibi renkler ön plana çıkıyor.

Aloe Vera ve Kaktüs özleri ile zenginleştirilmiş formül

Pure Color'ın formülündeki Aloe Vera ve Kaktüs özleri ile Aquaxyl™ saçlarda yoğun nem etkisi yaratıyor. Bununla birlikte, saç renginin kalıcılığını artırıyor. Bakım kremi içerisindeki Jojoba Yağı ise saçların sağlıklı, parlak ve capcanlı görünmesini sağlıyor.

Saçlarda üstün renk performansı

Pure Color, saçların her bir katmanını boyayarak, uzun süre renk kalıcılığı sağlarken, beyazları mükemmel seviyede kapatıyor. Pure Color yoğun, parlak ve kalıcı renkler için iki farklı renk pigmenti içeriyor. Bunların ilki; uzun süre kalıcı ve yoğun renk elde etmek için saça derinlemesine nüfuz eden kalıcı pigmentler. Bu renk pigmentleri; saç lifinin içine etki ediyor. Diğeri ise, ekstra parlaklık sağlayan doğrudan pigmentler. Bu tür pigmentler, saçın dışını kaplayarak saça parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.

BİZE ULAŞIN