YAZIYI GÖNDER
Adınız, Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www.harpersbazaar.com.tr

inattır yaşamak!

İşinden mi ayrıldın , sevgilin başkasınımı tercih etti,annen baban senı anlamıyor mu, hayallerın azalmaya mı başladı , yaşayan ceset misin, ee artık buda mı benı buldu tum terslıkler ,tüm pişmanlıklar sende mi? işte bütün bu ruh hali , boşluklarda gezinmeler , korkmamak lazım her ınsanın başına gelebilir tek biz değiliz umuyorum ama işte bunlardan kurtulma hastayı hayata döndürmek için yaşama inadına sımsıkı bağlanmak lazım tabi bir kaçta taktik , haydi bunalımdan çıkalım , mutluluğu biz kovalıyalım , her yaptığımızdan keyif alalım en önemlisi hala hayatta isek yaşıyorsak alıp verdiğimiz her nefesin hakkını verelim kendimizle grur duyalım , çekmecemizi toplar gibi kendimizi bir toparlayıp çeki düzen verelim ne dersiniz denemeye değmez mi?

YORUM YAP

kalan karakter 2000

zls_em zls_em // İSTANBUL

denemeye değerr amaa aşk çok acı helee ki pişmanlıklarla sadece tek taraflı hatalarla yıkılan birliktelik ve umutsuzluk , çok acı aşkkkk offff dayanılmazz bi acı :=((((

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.06.2011 15:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HARPERS BAZAAR veya harpersbazaar.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN