YAZIYI GÖNDER
Adınız, Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www.harpersbazaar.com.tr

Kadın Olmak

Kadın olmak koca bir dünyayı sırtına yukleyıp , kendini unutmaktır. Kadın olmak daha küçük bir kız çocuğu iken bizlere verilen duygular bütünüdür. Evi kadın çekip çevirir, erkeği taşır, yerı gelır affeder , katlanır , sabreder,ses çıkarmaz en buyuk sılahı çocukları yada kadınlığıdır öyle görmüştür büyüklerinden toplumda bunu bekler ondan örnekler ve tanımlar çoğalabilir ama burda altını çızmek istediğim konu kadın olmak gerçekten bu mudur? Bizlerde nefes alıyoruz bizlerde yaşıyoruz varız bu dünyada neden toplum bana yuklesın tum yukunu bencıllık sadece erkeklere mı mahsustur, kadın olabilmek bence biraz bencillik, bir turtam güven, bolcada kararlılık olmalı , kalıplarımızı aşalım ,kendimizi geliştirelim ,daha çok flım ızleyıp daha çok kıtap okuyup çevremızden daha çok faydalanalım hayal kuralım ve hayallerımızın peşınden koşalım.

YORUM YAP

kalan karakter 2000

zennee zennee // BURSA

kadın olmak isteyerek yada istemeyerek fedakarlık yapmamıza neden olur... Biz farkındaolmadan yaparız bunu , üstelik bunun için evli veya çocuklarımızn olmasınada gerek yok 15 yaşında yada 20 yaşında bir genç kıznda yaptıgı fedakarlıklar vardır..Kısacası kadınız işte hangi yaşta olursak olalım bizi hayatın her anında bi sorumluluk bi fedarkarlık bekliyor....

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 03.04.2011 23:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HARPERS BAZAAR veya harpersbazaar.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN