Hayallerinizi tatlandırın...

Yeni değil; Yenilikçi

Kasacıların başarılı markası "Casalonni ",hayatı yakalayan,yenilikçi,yaşam stilinizi yansıtan ve temponuza ayak uyduran mutfak ları ile mutfaklarınızı evinizin merkezi haline dönüştürüyor.

Casalonni Mutfak,günlük hayatın temposu içinde yeni bir anlayışla şekillenen,yeni bir yaşam alanı olarak karşıma çıkıyor.İdeal konumlama ve doğru malzeme seçimi,mutfağı aktif yaşama uyum sağlayacak bir mekana dönüştürüyor.Ahşabın doğallığı,siyahın cazibesi,kırmızının sıcaklığı bir arada birleşiyor ve mutfakta monotonluktan uzak bir ortama kavuşturuyor.

Size vakit kazandıracak her ayrıntıyı düşünen Casalonni Mutfak,leri,farklı sistemleri,çekilince uzanmanıza gerek kalmadan kullanıcıya doğru gelen rafları ile mekana işlevsellik kazandırıyor.Ocak üzerlerindeki entegre davlumbazlar mutfağa bütünlük sağlıyor.

Casalonni Mutfağın kullanıcıları için gün içinde sadece mutfağa uğruyor olsa da,tasarım kalitesiyle sunulan fonksiyonel çözümler,mekana keyif veriyor.Yoğun iş temposu içinde sadece kısa bir sabah kahvesi molasına vakti olanlar mutfaktaki hayatı kolaylaştıracak pratik çözümleri Casalonni Mutfak modellerinde bulabiliyor.
BİZE ULAŞIN