Napoli Koleksiyonu’nda yer verdiği yemek odasında İtalyan imzasının farkını ortaya koyuyor.

Salondaki renk kombinasyonlarını, kullanıcıya bırakan Nicoletti, tasarım sürecinde, yemek odasını tüm fazlalıklardan arındırdığını söylüyor...

Dünya çapında tanınmış İtalyan tasarımcı Giuseppe Nicoletti, Lazzoni markası için hazırladığı Napoli Koleksiyonu'nda yer verdiği yemek odasında İtalyan imzasının farkını ortaya koyuyor. Tasarımcı; maple rengi ahşap, deri ve lake üzerine çalıştığı bu yemek odasında, yumuşak tonlar ile modern çizgileri buluşturuyor.

Salondaki renk kombinasyonlarını, kullanıcıya bırakan Nicoletti, tasarım sürecinde, yemek odasını tüm fazlalıklardan arındırdığını söylüyor. "Dekorasyonda kontrast ve çarpıcı renklerin kullanımını aksesuarlarda tercih etmek, her zaman daha iyi sonuç verir" diyen tasarımcı, özellikle sakin bir kurguya odaklanıyor.

Tasarımcı, bu çalışmasında; maple rengi yemek masası, altı adet kapitoneli deri sandalyesi, sıra dışı konsolu ile sade ve bir o kadar da kullanışlı yemek odası oluşturuyor. Sıra dışı bir tasarıma sahip, sürgü kapaklı konsol, yemek odalarındaki ihtiyaçlarınıza akılcı ve estetik çözümler sunuyor.

BİZE ULAŞIN