Levi’s® renkli gömleklerle hafifleyin

Tüy gibi hafif, incecik ve yumuşacık…

Levi's® İlkbahar Yaz 2011 Koleksiyonu'ndaki gömlekler, bahar ayları ve yaz gecelerinin favorisi oluyor. Uçuk renklerdeki ve güneşten solmuş tarzdaki Levi's® chambray gömleklerin hem kadınlar hem de erkekler için farklı modelleri var.

Kendisi de Kaliforniya'da doğmuş bir marka olan Levi's®, 2011 yazında "California Dreaming", yani "Kaliforniya Rüyası" temasını işliyor. Hiçbir şeyin olanaksız olmadığı ve hayallerin gerçeğe dönüşebildiği Kaliforniya'nın parlak güneşi Levi's® chambray gömleklerde de yansımasını bulunuyor.

Tüy gibi hafif, incecik ve yumuşacık Levi's® gömlekler, uçuk renkleriyle bahar ayları ve yaz gecelerine çok yakışıyor. Üzerinizden çıkartmak istemeyeceğiniz kadar yumuşak ve rahat olan bu gömlekler hem kadınlar hem de erkekler için şehirli ve casual görünümün tamamlayıcısı oluyor.

Levi's®'ın 2011 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu'ndaki uçuk mavi, uçuk pembe ve uçuk sarı renklerde yarım kolu ve kısa kollu chambray gömlekler denim etekler, jeanler ve cut-off şortlarla mükemmel şekilde kombinleniyor.

Erkek koleksiyonundaki Levi's® chambray gömlekler ise güneşten solmuş tarzda uçuk mavi, düz mavi soluk mavi ve pop renkleriyle dikkat çekiyor. Jaen pantolon ve şortlarla birlikte giyildiğinde klasik havalı Amerikan görünümünü yansıtıyor.

BİZE ULAŞIN