YAZIYI GÖNDER
Adınız, Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www.harpersbazaar.com.tr

aşk mı savaş mı hiçbiri mi

arkadaş grubundan ilgilendiğim biri var : erhan. erhan kendine aşırı güvenen hatta biraz ukala bir tip. birbirimizle sürekli bir zıtlaşma çabası var. benim söylediğim şeylerin tam tersini söylüyor adeta bir savaş ve maydan okuma durumu sanki bir oyun var ve kim kimi alt edecek. ama bu çocuğn diğer haytı ile ilgili birşey bilmiyorum. numaram olduğu halde bir kez naber mesajı bile atmadı. ama yanyana olunca yan bakışlar atışmalar dediğim gibi
sizce benimle ilgileniyor mu? yok sa alakası bile yok mu

YORUM YAP

kalan karakter 2000

meral meral

tamamen tesadüf eseri okudum yazını bence alakası bile yok baksana gercekten bişey hissetse mesaj atar yada diyelimki mesaj atmandan cekişniyor bu yüzden atamıyor arayamıyor falan o zmanda bi bahaneyle atablr mesaj sonucta yanyanayken bu kadar rahat olup daha sonra hiç olmamış gibi sayması sacma kendini kaptırma akışına bırak sallaaa ;)

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.05.2012 01:40
soholuna soholuna // İSTANBUL

inan bana seninle tamamen aynı şeyleri yaşadım hatta biz bir kere yalnız bile buluşttuk bile sonra bir gün kız arkadaşlarımla çıkınca onu kız arkadaşıyla gördüm hem de beni de davet ettiği yerde.
bu gizemli tipler aynı zamanda sinsi olur
sana mesaj atmadıysa ki bana da atmazdı ilgilenmiyor bence.
bizim gibi kızlar erkekler için korkutucudur.
zordur.
bırak gitsin ve sende en iyiyi hedefleyen birini hedefle
sil numarısını gitsin.
üzerinden çok geçmiş paylaşımın sonucunu bilgilendirirsen çok sevinirim

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.09.2011 16:23
Ne alakası var gardaş! Ne alakası var gardaş!

ne?!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 09.07.2011 19:51
sirdas25 sirdas25

bu durum çok karmaşık ve hiç hoş değil bence uzak durmayı dene madem sana zıt gidiyor üstüne düşme ona olan ilgilini belli etme ve herşeyi zamana bırak zaman herşeyin ilacıdır. o da senden ilgileniyorsa elbet birgün belli eder.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 09.07.2011 15:41
Lale Lale

Aşırı zıtlaşma pek iyi gibi durmasa da erkekler hoşlandığı kişilere başlangıçta böyle davranabiliyor. Diğer kızlarlada ilişkilerine dikkat etmelisin bana kalırsa... Meydan okumalarına karşılıksız kal ve basit kaçan kovalanırı oyna, bakalım o zaman msj atıcak mı :))) hala sonuç yoksa, zaman geçiriyor demektir...

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 09.06.2011 20:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HARPERS BAZAAR veya harpersbazaar.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN