YAZIYI GÖNDER
Adınız, Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www.harpersbazaar.com.tr

yıllar sonra

çok yakın arkadaşım bana aşkını itiraf etti yıllar sonra .Şuan ikimizde evliyiz.Birbirimizden çok hoşlanmamıza ragmen ikimizde itiraf edemedik.ben anlıyordum ama dilim söyleyemıyordu.Kızım oldugunda benimle uzun süre konusmadı ama tekrar karşılaştğımızda itiraf etti.ayrı şehirlerdeyiz ama hep görüştük.bende çok aşığım onun durumu daha kötü benden .benimle evlenemediği ve şansı kaçırdığı için bin pişman,..elimin altındakının kıymetını bılemedım.ve ben eşimle flört ettiğimde bana destek olmuştu:((
böyle bir durum sizinde başınıza geldimi?

YORUM YAP

kalan karakter 2000

kum /izmir kum /izmir

biraz zor bir durum ama mantıklı olmak lazım,aşk tamam fakat bir evlilik bir aile söz konusu ise bencil olmamak gerekir. konu aşksa bile,geçmişi geçmişte bırakmalı insan zorda olsa."selvi boylum al yazmalım" filminde ki son sahneyi hatırlatayım .

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır1
cevapla 18.07.2011 13:46
böceem böceem

yani bu ikinizinde hatası bunu anladğınızda brbirinize sylemeliydiniz hele evlilik durumuna geldiğinde yürekli molup dur diye bilmeliymişsiniz bunu yapamamışsınız ve şuan evlisiniz sen eşine ve çocuklarına haksızlık etme geçmiş daima geçmişte kalmıştır eski gnleri hatrlayıp sürekli eski günlerde kalırsanız bu size ailenize zarar verir..hayırlısı böyleymiş zamana bırak ama aileni harab etme sakın..kızın babasında ayrı kalıp baba özlemi çekmesin bu çok kötü olur..

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 12.05.2011 14:21
6881shl 6881shl

her ikimizinde eşlerimize ve ailemize o kadar saygılıyızkı asla haksızlık etmek gibi birsey düşünmedik .şuan sadece saygı duyuyoruz ama şubir gerçek zamanında insan elinin altındakı kıymetlileri görmüyor ve başka yerlerde mutluluk ararken farklı sonuçlar çıkabiliyor .

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 18.05.2011 14:36
ece ece

sadece hayır dile derim... hayırlısı neyse o olsun dediğin zaman bütün güzellikler ve doğru olanlar sni bulur zaten.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 10.05.2011 15:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HARPERS BAZAAR veya harpersbazaar.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN