Bay J mutlu ilişkinin sırlarını veriyor...

İlişkide mutlu olmanın yollarını sorguluyorsunuz... Nereden mi biliyoruz? Biz de aynı frekanstayız!

Özlem Yılmaz Küçük / CafeRUJ

Türkiye'nin en çok konuşan ve en çok konuşulan adamlarından biri o. Çok konuşanın boş konuştuğunu savunan deyimi altüst eden, yenilesi yutulası görüşleri, yabana atılacak önerileri olmayan Bay J, eğlenceli ve sivri diliyle tüm kadın ve erkeklerin hayranlığını kazanırken, yaptığı espirilerin altında gerçek payı görebilenlere yol gösteriyor.

İş çıkışı frekanslarınızı ona ayarlayıp, trafik stresinizi neredeyse sıfıra indirgediniz. Ancak i tiye alan espirileri ardı ardına patlatırken bir yandan gülme krizine giriyor, bir yandan da derin düşüncelere daldığınız gerçeğiyle yüzleşiyorsunuz. İlişkide nı sorguluyorsunuz... Nereden mi biliyoruz? Unutmayın, biz de aynı frekanstayız! Mutlu ilişkinin sırlarını Bay J'den duymayı diliyoruz! Ve işte O'na soruyoruz!

Ben ne anlarım mutlu ilişkiden diye espiri yapsa da, durup düşünüp tüyoları sıralıyor...

İşte Bay J'nin Mutlu İlişki Sırları!

Hiç bir ilişki mutsuz başlamıyor ki aslında. Önemli olan mutlu hali koruyabilmeyi becermek. Ve bunu başarmak için de, 40 yaşımda şunu anlıyorum, mutlu ilişkinin devamlılığı için tecrübe ve olgunluk gerekiyor. Pireyi deve yapmamayı öğrenmek maalesef zaman alıyor, kavgadan kaçmadan küçük tartışmalarla işi çözmeyi bilmek gerekiyor. Ve dejenere olmuş bu alemde fiziksel ve duygusal sadakate inanan ve uygulamayı becerebilen biriyle tanışmak.

Hayatla ilgili bir çok şeyi ablamdan öğrendim ve her zaman der ki: Bay j 50-50 kuralını bozmayacaksın, yoksa dengeyi kaybedersin ilişkide. Bir taraf %30 verip, diğer taraf %70 verirse ilişki saçmalamaya başlar ve maalesef %30 veren taraf ayrılmayı teklif eder sonunda. Dengeli, iki tarafın da birbirinden alabileceği ve birbirine verebileceği şeyler barındıran bir ilişkinin mutlu olma şansı yüksek.

İlgili Haberler:

Fotoğraflarla Bay J ile geçirdiğimiz bir gün ve Bay J'nin birbirinden çarpıcı açıklamalarıyla Bay J roportaji için TIKLAYIN!

Aşkınız gerçekten iyi gidiyor mu? Test edin!

BİZE ULAŞIN