Sizi aldatıyor mu?

Partnerinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmek için ihtiyacınız olan tüm tüyolar burada…

Araştırmalar evli ve uzun ilişki yaşayan erkeklerin %60'ının evlilik dışı ilişki yaşadığını ya da evlilik hayatları boyunca en az bir kez mutlaka evlilik dışı cinsel ilişki kurduğunu ortaya koyuyor. Ama bunu yaparken arkalarında en ufak bir ipucu bile bırakmamayı başarabiliyorlar. Oysa kendinizi korumak için birkaç küçük bilgiye ihtiyacınız var. İşte sizi aldatan veya aldatmaya meyilli erkeğin 10 tipik davranışı!

Derleyen: Miray Uçar/CafeRuj

Geçmişinde Bir Aldatma Hikayesi Varsa

Daha önce herhangi bir sevgilisini aldattıysa sizi aldatıp aldatmamak konusunda çok düşünmeyecektir!

İşini Yeni Kaybettiyse

İşini kaybetmek erkekler için kimliğini kaybetmek gibidir. Kendini değersiz hisseden erkeğin başka yerlerde kendini güçlü hissetmek için başarı turlarına çıkması kaçınılmazdır.

Suçluluk Duygusu Yoksa

Yaptığı kötü şeylere rağmen suçluluk hissetmeyen insanlar aldatmak için bir numaralı şüphelidir, erkek arkadaşınız da öyle!

Artık Baş Başa Zaman Geçirmiyorsanız

Siz televizyon izliyorsunuz, o bilgisayarıyla ilgileniyor, siz uyumaya gidiyorsunuz o geç saatlere kadar yanınıza gelmiyor. Aynı evin içindeyseniz ancak beraber vakit geçirmek nedir bilmiyorsanız bu işte bir terslik var. O sırada gerçekten hayatında biri yoksa bile ayrı geçirdiğiniz zamanlar aldatmak için zemin hazırlayacaktır.

Aile Faktörü

Uzmanlar aile geçmişinde aldatma hikayesine tanık olan çocukların büyüdüklerinde buna eğilimli olduğu gerçeğine dikkat çekiyor. Partnerinizin anne veya babasında aldatmakla ilgili bir hikaye varsa buna dikkat edin!

Mükemmel Yalancı

Size veya başkalarına rahatlıkla yalan söyleyebiliyor ve bu bir alışkanlıksa dikkatli olmanızda fayda var. Sizi aldatsa bile küçük bir hikayeyle bu işin içinden sıyrılmaya çalışacaktır.

Narsist ise!

Narsist kişilik özelliğine sahip insanlar diğer insanlara göre daha fazla hakka sahip olduğunu düşünür. Oyuna kural koymak istemeyen taraf sizi aldatmak konusunda da gecikmeyecektir.

Size Daha Az Dokunuyorsa

Eskiden her gece sarılıp uyurdunuz şimdiyse karşınızda size sürekli sırtını dönen bir adam var… Size dokunmaktan kaçınıyor ve sizden uzak duruyorsa bu sorunu onunla konuşmalısınız.

Değişen Cep Telefonu Alışkanlıkları

Sürekli cep telefonunu kontrol ediyor ve telefonu her çaldığında çeşitli bahanelerle yanınızdan ayrılıyorsa sizden bir şeyler saklıyor demektir!

Bilgisayarına Şifre Koyduysa

Geceyi sürekli bilgisayar başında geçiriyor ve ne yaptığını kontrol etmek istediğinde karşınıza bir şifre çıkıyorsa dikkat edin!

BİZE ULAŞIN