YAZIYI GÖNDER
Adınız, Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www.harpersbazaar.com.tr

Bol bol sevgili

Herkesin bir sürü sevgilisi var

Bosch bu yıl Sevgililer Günü'ne farklı bir açıdan yaklaşıyor ve bu özel güne hayatımızdaki tüm özel insanları dâhil ediyor.

Sevgililer Günü, neredeyse bütün dünyada kutlanan ve daha çok karşı cinsle özdeşleşmiş bir gün. Bu güzel günde elbette sevgilimizi, eşimizi de hatırlamalıyız ama sevdiğimiz diğer insanları unutmadan…

Aslında bu bakışla sevgi duyulan herkesi sevgili olarak kabul etmeli ve onlara sevgimizi ifade etmeliyiz. Çünkü insan ancak sevgilileriyle mutlu olur, ancak onlarla hayatını doldurur.Sevgililer Günü'ne özel olarak
Bosch tarafından hazırlanan bir video, tam da bu konudan bahsediyor. Video bir erkeğin itirafıyla başlıyor. Videonun devamında bunun aslında bir itiraf olmadığı anlaşılıyor. Belli bir ritim üzerine kurulan cümlelerin okunduğu film, bir yandan eğlendirirken diğer yandan da aslında Sevgililer Günü'nü karşı cinsle sınırlandırarak anlamını ne kadar azalttığımızı gösteriyor.

Bir günde on binlerce kez izlenerek dikkatleri üzerine çeken videoya başta Bosch Ev Aletleri kurumsal sitesi http://www.bosch-home.com/tr olmak üzere Youtube, Dailymotion, Facebook ve diğer paylaşım sitelerinde de rastlamak mümkün.

Siz de aşağıdan izleyebilirsiniz…İlandır.

YORUM YAP

kalan karakter 2000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HARPERS BAZAAR veya harpersbazaar.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN