YAZIYI GÖNDER
Adınız, Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www.harpersbazaar.com.tr

Superman Aşkı...

Fecir'le 4 Mevsim: Superman'i telefon kulubesinde yakalamalı

Grubumuzun sevilen kadın dergisi Cosmopolitan'ın Mart sayısı çıktı!

Bu sayıda – arkadaşlar sağolsunlar – Radyo Turkuvaz'da yayınlanan "4 Mevsim" adlı programım için bana mikrofon uzattılar... Ve dergiyi elime almış, röportajımı okurken rastladım işte bu cümleye: "Superman'ı telefon kulübesinde yakalamalı"!

Cevabı ortaya çıkaran soruya bakınca durumu gayet iyi anlayacaksınız:

"Demek ilk aşkınız Superman… Peki bugünkü tercihiniz Superman mi yoksa Clark Kent mi olurdu?"

Bilirsiniz… Ciddi, ağırbaşlı, uslu gazeteci çocuk Clark Kent dünyada herhangi bir tehlike ve acil durum söz konusu olduğunda, önüne çıkan ilk telefon kulübesine girerek Superman haline bürünür, kırmızı pelerinini takıp olay yerine uçuverir ışık hızıyla…

Clark Kent'in anti tezi gibidir Superman. Her zaman tehlikeyle burun burunadır. Eğer ona aşık olursanız, her an yüreğiniz ağzınızda yaşarsınız… O, dünyayı kurtarmak için sizinle vedalaşıp kendini feda etmeye hazırdır her zaman. Size sevgisi ne denli büyük olursa olsun, yaşam amacı öncelikle dünyayı kurtarmak olan bir delibaş, bir kahraman, bir macera adamıdır Superman…

Clark Kent ise her zaman oradadır, yanınızdadır. Güvenli, sakin bir liman… Evlenilecek, mükemmel koca ve şahane baba olacak kişi… Superman ise hayatınızın aşkı ve bir ömür unutamayacağınız maceranız olabilir ancak. Düşünsenize, adam uçuyor ve uçuruyor!

İşte tüm bu sebeplerden… Muhabirimiz birden Superman mi Clark Kent mi diye sorunca "Kendisini telefon kulübesinde yakalamalı" diye yanıtlayıverdim, sanki yıllardır aradığım formülü bulmuş olmanın heyecanıyla… Onu Clark Kent'likten çıkmadan ve tamamen de Superman olmadan yakalamak lazım!

Evet, ideal erkek gerçekten Superman ile Clark Kent arası bir şey olmalı. Kale gibi, sapasağlam, güçlü, tutarlı bir şekilde her daim yanınızda durup arada bir pelerinini takmayı da bilmeli, sizinle uçacak kadar heyecanını yitirmemiş ve aynı zamanda cesur, yürekli ve sevecen olabilmeli…

Hanımlar, benden duymuş olmayın ama sanırım ideal erkek telefon kulübesinde… Tabii cep telefonları çıkalı beri, eğer telefon kulübesi kaldıysa!

YORUM YAP

kalan karakter 2000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HARPERS BAZAAR veya harpersbazaar.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN