Kardeş kardeşe

Penti 23 Nisan'da 'Kardeş Kardeşe' projesiyle sizler sayesinde binlerce çocuğun yanaklarına en güzel gülümsemeyi kondurmak istiyor. 23 Nisan Çocuk Bayram'ında Van'daki ihtiyaç sahibi çocuklara Penti'nin hazırladığı özel hediye paketleri gönderilecek. Bu paketlerin üzerine çocukların notlarını da eklenecek; böylelikle çocuklarımız da Van'daki kardeşlerine güzel dileklerini ulaştırmış olacaklar.

Çocukların dayanışmasına aracılık etmiş olmayı hedefleyen Penti, 2011 yılında Mardin'de 15 bin ihtiyaç sahibi çocuğa ulaşmıştı. Böylelikle çocukların birbirine temas etmesini sağlamıştı.
Penti, Van'daki ihtiyaç sahibi çocuklarımıza destek olmak isteyenleri 18-24 Nisan arasında mağazalarına bekliyor. Herhangi bir alışveriş yapma şartı olmadan "Burada seni düşünen biri var" etiketine isim ve mesajlarınızı yazarak Van'daki çocuklara güzel dileklerinizi iletebilirsiniz.

Peki, bu özel hediye paketlerinde neler olacak? Van'daki ihtiyaç sahibi 5000 çocuğa armağan edilecek paketlerin içinde; çocuk soket çorabı, külotlu çocuk çorabı, iç çamaşırı, defter, kalem, boyama kitabı, kalem kutusu gibi okul araç-gereçlerinden de oluşan acil ihtiyaçlar yer alıyor olacak.


BİZE ULAŞIN