YAZIYI GÖNDER
Adınız, Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www.harpersbazaar.com.tr

Meme kanserine karşı dikkat çeken kampanya

“Göğüslerinizi internette göstermek iyi, doktora göstermek daha iyi” sloganıyla başlatılan bir kampanya, meme kanserine karşı farkındalık yaratmayı hedefliyor…

CafeRuj

Kadınların sık sık internete göğüs görüntülerini yükledikleri gerçeğinden yola çıkan bir grup Fransız kadın, meme kanserine dikkat çekmek amacıyla yeni bir kampanya başlattı. "Göğüslerinizi internette göstermek iyi, doktora göstermek daha iyi" sloganıyla başlatılan kampanya boobstagram.fr adresi üzerinden yürüyor.

30 milyon kullanıcısıyla dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşım sitelerinden olan Instagram'la birlikte kampanyayı yürüten Julien Gaulet ve Sosyolog Lionel Pourtau, web sitelerinde şu açıklamayı yaptı: "Bu kampanya ile teknolojiyi severek kullanan genç kadınlara ulaşmaya çalışıyoruz. Onlara, göğüslerini düzenli aralıklarla doktor kontrolüne tabi tutmalarını önererek, ileriki yıllarda meme kanseri riskini düşürebileceklerini anlatmaya çalışıyoruz."

Kampanyanın meme kanserine ne kadar dikkat çektiği tartışılır... Ancak dikkat çektiği kesin! Sitenin kadından çok erkek ziyaretçisinin olacağı da kesin! Farkındalık yaratarak, kanserde erken teşhisin önemini anlatması dileğiyle…

YORUM YAP

kalan karakter 2000

... ...

türk abazalara önemle duyurulur...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.04.2012 12:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HARPERS BAZAAR veya harpersbazaar.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN