En fazla kaç kitap taşıyabilirsiniz?

Can Yayınları ve D&R’ın gelenekselleşen büyük kampanyası başlıyor! Yaz aylarını kitapla zenginleştirmek isteyen okurlar için 366 farklı eser sadece 5 TL’den satışa sunuluyor. Kampanya 8 Mayıs 2013’te başlayıp yaz boyunca devam edecek!

Otuz yılı aşkın bir süredir Türkiye'yi edebiyatla buluşturan Can Yayınları ve 16 yılı aşkın süredir kültür sanat ürünlerini müşterilerine sunan D&R, büyük yaz kampanyasına hazır!

Can Yayınları ve D&R Mağazaları'nın ortaklaşa hayata geçirdikleri kampanyada 366 farklı eserin fiyat etiketi 5 TL olarak değiştirildi. Paulo Coelho'dan Susanna Tamaro'ya, Carlos Fuentes'ten Luis Sepulveda'ya pek çok büyük ismin yapıtlarını en uygun fiyatla okura sunan kampanya, Can Yayınları'nın ve D&R Mağazaları'nın okuma alışkanlığını destekleme faaliyetlerinden biri… Yıllardır Türk ve dünya edebiyatının en seçkin örneklerini yayımlayan Can Yayınları ve 128 mağazasıyla D&R, 2011 yazında başladıkları bu projeyle bugüne dek bir milyonu aşkın okura ulaştı. Türkiye genelinde sayısız D&R mağazasına yayılan ve Türk yayıncılık camiasında fark yaratan kampanya, yaz ayları boyunca kitap kurtlarını mutlu edecek!

BİZE ULAŞIN