busuu ile “Seni Seviyorum” demenin 12 yolu

Dünyanın her yerinde insanlar tanışıyor ve birbirlerine aşık oluyorlar. Aşkın anlamı her dilde aynı olsa da “Seni Seviyorum” demenin bin bir türlü yolu var. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinize aşkınızı farklı dillerde göstermek ister misiniz? busuu ile 12 dilde “Seni Seviyorum” diyebilirsiniz.

Şubat boyunca sürecek olan 'Aşk Ayı'nda hayatınızdaki en özel insana aşkınızı farklı dillerde ifade etmenizi sağlayan busuu, 12 dilde aksanlarıyla birlikte size çeşitli sevgi diyalogları sunuyor. Böylece ona olan sevginizi romantik ve sıcak bir şekilde ifade edebileceksiniz.

Sevgililer Günü Öğrenme Ünitesi

Sevgililer Günü Öğrenme Ünitesi ile sizin için özel olan insana ifade etmek istediğiniz her türlü dil bilgisini sağlayabiliyor. Sevdiğinizin dikkatini bundan daha iyi nasıl çekebilirsiniz? Bu öğrenme ünitesi diyaloglar, yazım alıştırmaları, busuu talk sohbet araçları ve alıştırma testleri dahil olmak üzere her tür özelliği sunuyor.

Ve bir sürpriz...
busuu'da herkes Sevgililer Günü ile ilgili güzel bir şeyler almaktan hoşlanıyor. Bu nedenle busuu üyelerine özel sadece bir gün için bir sürpriz tasarladı. Sevgililer Günü ile ilgili ilginç sevgi dolu farklı lisanlardaki postlarımızı ve sürprizlerimizi öğrenmek için bizi Facebook, Google+, Twitter sitelerimizden takip edebilirsiniz.

I love you (Ay lav yu)

Ich liebe Dich (İh libe dih)

Je t'aime (Jö Tem)

Ti amo (Tiamo)

Seni seviyorum (Seni seviyorum)

Я люблю тебя (Ya tebya liubliu)

Kocham Cię (Kocham tschjä)

أنا أحبك (Ana behibak) (erkek için)

(Ana behibek) (kadın için)

愛しています (Kimi o ai shiteru)

我愛你 (Wo ai ni)

Te quiero (Çi Kiero)

Te amo (Teamo)busuu Hakkında
busuu, dünya çapında 40 milyonun üzerinde kullanıcısıyla lisan öğrenme konusunda en geniş sosyal ağa sahiptir. busuu, 12 dilde görüntülü ve sesli olarak ücretsiz ve ücretli olmak üzere lisan dersleri vermektedir: İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Lehçe, Arapça, Japonca, Çince, İngilizce ve Türkçe.

Üyeler lisan becerilerini, video-sohbet uygulaması ve eş düzeyde metin düzeltmeleri yoluyla anadil ile doğrudan etkileşimle geliştirebilirler. Sonuç olarak, her busuu.com kullanıcısı bir yabancı dil 'öğrencisi' aynı zamanda da kendi anadillerinde bir 'öğretmen' oluyorlar.

Bernhard Niesner ve Adrian Hilti, busuu'yu 2008 yılında Madrid'de kurdu. 2008 yılı, UNESCO Uluslararası Diller Projesi yılı oldu. Web sitesi, 2009'da AlwaysOnGlobal 250, 2009'da Avrupa Komüsyonu'ndan lisan etiketi, 2010'da CeBIT Inovasyon ödülü, 2010'da Avrupa Red Herring ödülü ve 2011'de Europas TechCrunch 'En iyi eğitim başlangıcı' gibi ödüller kazandı.

Şirket, ismini Cameroon'ın Busuu dilinden almıştır. 1980'lerde yapılan etnolojik çalışmalara göre, dünyada Busuu dilini yalnızca 8 kişi konuşmaktadır.

BİZE ULAŞIN