'dan akıllı 'Ceraterm'

Geleneksel formlardan modern tasarımlara 40 yıldır kaliteyi ve güveni mutfaklarınıza taşıyan Emsan, yeni geliştirdiği ürünü akıllı seramik tava Ceraterm ile lezzetli tariflerinizin en büyük yardımcısı oluyor.

Pişirmeye hazır olduğunda çemberindeki pembe renk kaybolarak ideal pişirme ısısına geldiğini haber veren akıllı , yemeklerin lezzetini bir adım öteye taşıyor.
Eşsiz tasarımları kaliteyle birleştiren Emsan, 40'ıncı yılına özel tasarımlarından biri olan Ceraterm seramik tavayı kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Ceraterm seramik tavanın, seramik iç kaplaması sayesinde sevdiklerinize sağlıklı yemekler hazırlamak oldukça kolay. Yanmaz, yapışmaz gövdesi kolay temizleme imkânı sunarken seramik tavanın çizilmez özelliği de uzun süreli kullanım olanağı sağlıyor.
Isıyı eşit dağıtan kalın alüminyum döküm gövde özelliği, üstün performans sergilerken Emsan Ceraterm tavanın akıllı teknolojisi, tava ısındığında çemberindeki pembe rengin kaybolmasıyla pişirme zamanını haber vererek size zamandan tasarruf ettiriyor. Her türlü ocaklarda kullanıma uygun olan Ceraterm tavalar, indiksiyon ocaklar içinde özellikle tavsiye ediliyor.
Emsan'ın turkuvaz ve pembe renkler ile sunduğu sofralarınızı sağlıkla, mutfaklarınızı şıklıkla buluşturacak Ceraterm seramik tavalara tüm Emsan yetkili bayilerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN