'ndan saygı çağrısı

Asla yaşlanmayan Seyfi Dursunoğlu'ndan Yaşlılara Saygı Haftası’nda anneanneler, babaanneler, dedeler için saygı çağrısı.

Her yıl, 18-24 Mart tarihleri arasında bütün dünyada ve Türkiye'de kutlanan Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında, dünyanın lider inkontinans ürünleri markası TENA'nın katkılarıyla hazırlanan ve yaşlılara saygıyı vurgulayan tanıtım filminde Seyfi Dursunoğlu yer aldı.

Çocukluğumuzdan itibaren hayatımızın her ayrıntısını kaliteli bir yaşama çevirmek için çalışan yaşlılara saygı gösterilmesi gerektiğine dikkat çeken film,18 Mart tarihinde herzamangenc.com portalında yayına girecek.

Yaşını unutturan Seyfi Dursunoğlu, yaşlı büyüklerimizin unutulmaması için çağrı yapıyor:

Hastalığı nedeniyle gününü yatakta geçiren, unutkanlıkları nedeniyle zor anlar yaşayanların sesi oluyor. TENA için çekilen kısa filmde: "anneanneleriniz, dedeleriniz, yani yaşları ilerlemiş tüm büyüklerimiz hayatınızın bir parçası olmaktan ve hayatın her sahnesinde yer almaktan o kadar gururlu ki" diyor. Dursunoğlu, genç ellere titrek ve şefkat dolu avuçları tutmaya davet ediyor! Çünkü olmasalardı olmazdık.

"Huzurla yaşlanmaları için yanlarındayız"

TENA'dan yapılan açıklamada, "Dünyanın lider inkontinans ürünleri markası olarak, toplumumuzdaki yaşlıların ve hayatımızdaki büyüklerimizin, bizim için ne kadar vazgeçilmez ve önemli olduğunu vurgulamak istedik." dendi ve şu bilgilere dikkat çekildi: "Ülkemiz hızla yaşlanıyor. Nüfusumuzun yüzde 7,5'i 65 yaş üzerinde ve 2023 yılında bu oranın yüzde 10'u geçmesi bekleniyor; bunun anlamı artık yaşlı bir toplum kategorisinde olmamızdır. Yaşlı büyüklerimizin bakıma değil, saygıya ihtiyacı var. Onlar olmasaydı biz şu an olmazdık. Bu nedenle yaşlılara saygı ve sevgi duymalı; onların bakımınagereken özeni göstermeliyiz. vesilesiyletoplumumuzdaki yaşlıların ve hayatımızdaki büyüklerimizin, bizim için ne kadar vazgeçilmez ve önemli olduğunu vurgulamak ve bu tanıtım filmiyle her zaman yanımızda olan büyüklerimize bizim deher gün saygı ve sevgi göstererek destek olmamız gerektiğini göstermek amacındayız. Huzurlu ve sağlıklı bir yaşlılık için daima onların yanındayız. Yürekten desteği için 'na sonsuz teşekkürler…"

BİZE ULAŞIN