Dünyanın en özel insanına, en özel hediye

Cilde hızla nüfusla eden nemlendirici bazlı emülsiyon sayesinde anneler her zamankinden daha bakımlı ve doğal botokslu gibi çarpıcı bir görünüm kazanıyor.

İlk olarak Amerika olmak üzere tüm dünyada dermatolog ve plastik cerrahlar tarafından önerilen ve Türkiye dermatoloji sektörüne emin adımlarla giren (Quintessence Skin Science), bu özel günde kalbinizdeki en değerli hazinenize sevginizi sunmanız için farklı öneriler sunuyor. Günümüzde bayanların en büyük sorunlarından olan kırışıklar Q-Strixin Mikro-Aktif Emulsiyon (Facial Micro-Active Emulsion) ürünü sayesinde önleniyor.

Yaset firması tarafından Türkiye'ye getirilen ve piyasadaki rakiplerine fark atan sıkılaştırıcı bu ürün, Anneler Günü'nde özel bir hediye vermek için isteyen cilt kremleri meraklılarına derinlemesine bir çözüm sunuyor.

Bu mucize Q-Strixin Facial Micro kremi, dünyanın en güzel insanı annelere vazgeçilmezi anlatmanın en faydalı ve sağlıklı yolu! İçeriğinde bulunan Palmitoil Pentapeptide – 3 doku iyileştirici özellikte olup, Palmitoil Oligopeptide retinoik etki gösterir. Ayrıca, Asetil Hexapeptide – 3 kırışıklık giderici ve botoksa benzer bir etki gösterir, Siegesbeckia Orientalis Özü kollajen matriksin yeniden üretilmesinde etkilidir. Cilt esnekliğini iyileştirmeye yardımcı olur ve belirgin izlerin, yaraların görünümünü azaltmaya yararlıdır. Özelllikle Emblica bitkisi güçlü geniş spektrumlu antioksidan özelliği taşıdığı için cilt lekelerini ortadan kaldırır.

En az 8 hafta boyunca günde iki kez kullanarak istediğiniz sonuçları elde ettikten sonra, anneleriniz bunu sürekli bakım haline getirecek ve bu süreçten sonra günde bir kez kullanımı yeterli olacaktır.

QSS ürünlerini tüm seçkin eczanelerde bulunabilir, dilenen ürünle annelere hoş bir sürpriz yapılabilir.

Detaylı bilgi için:

http://www.qssturkiye.com/

BİZE ULAŞIN