Montblanc ; 'Sonsuz bir erkeğin unutulmaz imzası'

Montblanc yeni kokusu Emblem, çekim kanuna, öyküsünden aldığı güç, temsil ettiği uyum ve şişesinin güçlü, cesur duruş ile meydan okuyor.

Lüksün simgesi Montblanc yeni kokusu Emblem'de en soylu değerleri taşımaktadır; Ağırbaşlılık, mükemmellik ve değerli olmak…

bir yaşam tarzını ve aynı zamanda duyguları harekete geçirme sanatını temsil ediyor. Bu koku, hedefi olan, ona ulaşmayı amaçlayan ve başaran erkeğe ilham vermek için tasarlandı.

Emblem üst notalarında greyfurt ve adaçayı, kalbinde tarçın ve menekşe yaprağı, alt notalarında ise tonka fasulyesi ile taze odunsu izler taşıyor.

Kokunun yaratıcısı, Sonia Constant, kokuyu şehvetli tarçın ile buz gibi menekşe yapraklarının arasındaki kontrast olarak anlatıyor.

Montblanc erkeği, seçimlerinde isabetli ve başarılı, damak tadına güvenen ve güven sahibidir. Her zaman rahat ve şık bir stile sahip, asil bir lüks için zevk sahibi ve detayı önemseyen kişidir. Emblem erkeğin gücünü tessil eden özel şişe ile de erkeğin unutulmaz imzası olacak.BİZE ULAŞIN